SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FIFARAFA roku 2019 SIŁA vs WYTRZYMAŁOŚĆ - pierwsza krew

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345936
Fanss jest moc ,pożycz mi ją na 20-tego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Uważaj Marek czego sobie życzysz, bo marzenia się czasem spełniają
To miał być Opener na dziś a trzeba było do jedynki redukować i wyciągarkę podczepić, żeby się w błocie nie zakopać. Czułem się jak stary radziecki Ził
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 176 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1324
Witam, Dobry Wieczór.
Widzę, że wielka zadyma, niestety nie będę popularna ale również uważam, że jeżeli powstał regulamin do jakiejś konkurencji, to nie bez powodu i należy go zwyczajnie przestrzegać. Dbając o uczciwość w ocenie dla wszystkich uczestników bez względu na płeć, rasę i kolor włosów, kształt ud i.t.p. Ewentualnie można zmienić ten regulamin. Zgadzam się z Szajbą, ja też tak mam, że wszystkich staram się mierzyć jednakową miarą bez wyjątków.
_Szajba_
do mierzenia bez względu na to co mierzę lub kogo, używam tej samej miarki

W zasadzie nie czuję się upoważniona do "sędziowania" ale tak jakoś mi się wczoraj wyrwało, choć w sumie osoby które zamieszczają film muszą liczyć się z oceną. A moja ocena jest taka, Fans spalił trochę, Tsu spaliła trochę więcej, tylko co to za różnica.. Uważam, że wszyscy powinniśmy starać się być sprawiedliwi i nie chciałabym na przyszłość obawiać się, że mimo ustaleń i jakby się wydawało czytelnych zasad mogłabym zostać potraktowana niesprawiedliwie jako ewentualna uczestniczka takiej zabawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Dobry wieczór.
Dzięki za ocenę.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 176 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1324
A też zdrówka życzę.
Tym poprzedni postem zapracowałam na zmianę statusu pod avatarem z początkującej na znawcę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
zapomniałem nagrać wagę krążków to nastepnym razem , 105 x


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
30 z ciekawą taktyką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
jeszcze kilka pewnie da rade , ale bez muzy to tak ujowo
mialy byc jeszcze siady , ale niestety w rozpisce były i ciut zaorały człapaki , następne podejście będzie z sumo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progresja liniowa i plyo

Następny temat

Redukcja, siła, skok w dal

WHEY premium