SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FIFARAFA roku 2019 SIŁA vs WYTRZYMAŁOŚĆ - pierwsza krew

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
fanss
Czołgu, kombinujesz obejść tą redukcję, jak koń pod górkę,

Przypomniało mi się jak kilka lat temu po spaleniu w okolicy 25kg, wytapianie zwolniło. Wszyscy w moim dzienniku jednym chórem - więcej cardio, więcej cardio (no i jeszcze Kabo - a nie mówiłem, że za dużo ocialeś na początku i teraz nie masz z czego )
Wiadomo jaki ma stosunek do tych dziwnych czynności, więc mi się nie paliło posłuchać.
A teraz do sedna, bo przez nie skojarzyło mi się z Tobą
Nadeszła zima i MaGor propagował kąpiele w przerębli, zarzucił kilka badań o podkręcanie metabolizmu itp itd. No to wartykułowałem swój pomysł - będę brał lodowate prysznice i raz w tygodniu dosypie lodu do wanny żeby zalegnąć na kwadrans.
Wtedy warszawski cwaniak vide Kabo popełnił taki wpis: jprdl, jaja sobie będzie odmrażał byle nie biegać czy na orbitrek wskoczyć
Nie napiszę co wtedy miałem w planie mu odpisać
No, to te Twoje propozycje do tabelki właśnie z tym lodem mi się sparowały


Fajna ta przypowieść ale założenie błędne poczyniłeś Takie rozwiązanie jak zaproponowałem to właśnie zachęca do tego, żeby redukować Nie wiem czemu Ty uważasz odwrotnie. Po raz ostatni napiszę, skoro redukuje i zacząłem dopiero zabawy z wielokrotnymi powtórzeniami to nie mam zupełnie motywacji do tego, żeby to wrzucać teraz ponieważ:
1. za prawie 2 miesiące planuję mieć niższą wagę
2. za prawie 2 miesiące planuję mieć większą wytrzymałość

Więc jak Ty na podstawie powyższego wykminiłeś, że chcę obejść redukcję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Bo zamiast podać przewidywaną wagę na koniec miesiąca i przeć do niej po trupach, to kręcisz jakby to zrobić żeby ominąć konkretny cel
Tak siak czy owak, wiesz, że trzymam kciuki za Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Po trupach mógłbym przeć gdyby nie to, że Ajazy zapowiada 5 ciężkich tygodni. Sam nie wiem jak, czemu i kiedy ale zaczęło mi zależeć na tym, żeby jednak ten TS zacząć traktować jako cel a nie jako narzędzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
to dlatego nie ma jeszcze rozpisek
od razu do końca roku grafiki nam strzeli i ... będzie śmiech przez łzy
a na koniec będzie NO TO TERAZ MAKSIKI POPROSZĘ
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
zgodnie z teoria Fannsa
Kabo poproszę o wpisanie do tabelki 100 kg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
I tego się trzymaj

No to masz jeszcze łatwiej, nic nie musisz przewidywać. Zważ się rano, zrób zdjęcie wagi i możesz wrzucać próby. Simplesssss


Zmieniony przez - fanss w dniu 2019-11-09 15:11:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
fanss
I tego się trzymaj

No to mas, jeszcze łatwiej, nic nie musisz przewidywać. Zważ się rano, zrób zdjęcie wagi i możesz wrzucać próby. Simplesssss


I wszystko co wrzucę od dzisiaj do końca listopada i tak pójdzie do kosza wraz ze zaktualizowaniem wagi w grudniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
fanss
?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
no wg regulaminu, jeśli teraz bym porobił ze sztangą 132,5 a w grudniu bym schudł i zaczął robić 127,5 to i tak mi się te listopadowe próby zdezaktualizują, tak?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progresja liniowa i plyo

Następny temat

Redukcja, siła, skok w dal

WHEY premium