SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FIFARAFA roku 2019 SIŁA vs WYTRZYMAŁOŚĆ - pierwsza krew

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
Bo dokumentowanie wagi to trzeba było tak tłumaczyć : do końca października to tak jak dzień ważenia przed zawodami .Podczas samych zawodów zawodnicy więcej ważą niz wnosili na wagę w czasie rejestracji
A wynik w WW znacznie sie będzie róznił u trenujących WW ( w moim przypadku z CC z mniejszym ciężarem o 2,5kg to spoko 6 powt.) po to się robi wagę przed zawodami z ciężarami względnymi ( CC czy 1/2CC ) inna bajka jest z ciężarami stałymi ( K:25kg ,M:50kg,75kg czy 100kg) tu się już tak wagą nie przejmujemy ( Open albo waga lekka lub ciężka np. u kobiet do 63kg i + 63kg )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Fanss, taka głębokość jest ok, czy za płytko nadal?






Zmieniony przez - Tsu84 w dniu 2019-10-28 10:54:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12184 Napisanych postów 22026 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627527
Tsu, ja tak edukacyjnie się przyglądałam i starałam się złapać najniższe pozycje (ciekawi mnie to jak Ty to robisz, ze ogona nigdy nie podwijasz..).
Chyba te w środku najwyższe były...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Teoretycznie wszystkie powinny mieć podobną głębokość, bo za każdym razem waliłam w asekurację.. ale poczekam na Fanssa. Robiłam w moich baletkach, więc głębokość raczej na styk, ale tak miało być tym razem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12184 Napisanych postów 22026 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627527
Ale jak to można oceniać to ja nie wiem??? Przy 10-20 to jeszcze umiem sobie wyobrazić - ale taka 100??? Ja tak sobie z ciekawości podglądałam... Moze trzeba się wsłuchiwać w ten stuk zamiast na tyłek patrzeć. Ale Fanss coś usłyszy przy takim obrazie?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Paatik
Ale Fanss coś usłyszy przy takim obrazie?:)

Fanss daje radę trochę staram się mu ułatwić zadanie i sobie przy okazji, żeby nie robić miliona prób, ale w końcu jakoś dojdziemy wspólnymi siłami do właściwej głębokości przy optymalnym nakładzie energii.
A z tym podwijaniem to chyba nigdy większych problemów nie miałam Paatik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Straszny sajogon mam dzisiaj, wiec Tsu bedziesz chyba do jutra musiala poczekac.

Paatik, dobrze ze na razie niewiele repsow robisz, bo widac jeszcze gorzej niz u Tsu Ale, dla mnie za plytkie: 2.7.8.10 jeden na granicy(zdaje sie ze 6ty) czyli zaliczam 6


ps. Tsu, ale pierwsza dyszka bez zarzutu.


Zmieniony przez - fanss w dniu 10/28/2019 3:04:12 PM
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12184 Napisanych postów 22026 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627527
Dzięki:)
Nie zazdroszczę Ci tej roboty. I nie przewiduję, ze Ci zafunduję takie liczenie jak Tsu.
Też próbowałam to rozkminić:)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345951
Jakie FIFARAFA wyzwala moce ,Tsu ,Paatik,Viki, wyprawiają straszne rzeczy ( siłowe )
Paatik punktów nazbierała że nie wiem jak z nią walczyć "kobieta mnie bije" tz wiem jak walczyć tylko skąd sił tyle zdobyć
dzisiejsze próby ,technicznie szału nie ma ,powoli będziemy ją szlifować
MC -90kg x 10




135kg x 1


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Taka sytuacja





I ten głos z boku, co to za Sylwia

A ja biedny co mam powiedzieć jak to ten głupi telefon sam stwierdził, że nic nie robię tylko przysiady oglądam, to pewnie w aucie będzie kontynuacja


Zmieniony przez - fanss w dniu 2019-10-28 15:47:59
4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progresja liniowa i plyo

Następny temat

Redukcja, siła, skok w dal

WHEY premium