SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik GrubyAnton (plan treningu Mawashiego)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26168

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 248
Witaj

Dziennik wędruje do zakładek, będę tutaj zaglądał bo Jesteś w podobnej sytuacji co ja, jeśli o sylwetkę chodzi.

Powodzenia i wytrwałości życzę ! Dasz rade ;)

Każdy ma jakiś talent, więc zacznij coś robić
Po jakimś czasie zacznie Ci wychodzić
Wtedy przyjdzie satysfakcja - nikt Ci jej nie odbierze!
Ale musisz uwierzyć w siebie, uwierzyć szczerze!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Tabata nr.4 18.07.2011
Tak samo jak poprzednio ćwiczenie to krokodylki. Pot leje sie ze mnie do tej pory

W zeszłym tyg trochu odpuściłem zero ćwiczeń. W tym tyg 4 razy tabata. A od następnego tygodnia Mawashi wersja trudniejsza :D. Jutro jade obejrzeć drążek w sklepie jakiś

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Wyboru co do drążków w takich sklepach sportowych to nie ma. Z reguły jest jeden góra dwa różniące się długością. Nie przesadź z tą tabatą bo nic z Ciebie nie zostanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
:D zobaczymy co nabęde i ile ten drążek wytrzyma ;D. Trzeba 4 razy w tym tyg tabate, bo w zeszłym zero ćwiczeń. A jak zacznę Mawashiego od przyszłego tyg to tabate zredukuje do 2 razy

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Z tego co czytałem Mawashi jest 4 razy w tyg + 2 tabaty to dosyć duży wysiłek dla organizmu. Zainwestuj w miche :) Jeśli masz odpowiednią framuge to powinien się trzymać ja na ten przykład takiej nie posiadam i jedyną opcją to było albo do ściany, albo dwie prostopadłe do siebie dziury a w nie rura :) Wybrałem druga opcje i jak narazie jest git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
futryne mam drewnianą,ale za to dębówka :D jeszcze mój dziadek ją wykonywał. Prędzej ten drążek się połamie niż coś z tą futryną się stanie hehe.Zobaczymy jak to wszystko będzie.

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
drążek zakupiony, :D rozpiętość 65-100cm. W sklepie sportowym. Cena 46zł. Od przyszłego tyg przetestujemy co to jest :D.

Dziś dzień tabaty :D za ok godzinke sobie walnę

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko uważaj Te drążki do futryny są dosyć psotne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
hehe, zamontowałem jeszcze kołki w futryne te co były do montażu więc troche myśle będzie to pomoagać a do tego 2 listewki małe dam na dole że jakby miał się ześlizgnąć to one będą blokować :D

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Tak dokładnie, coś pomiędzy drążkiem a ścianą zdecydowanie poprawi jego wytrzymałość, a przy okazji nie zniszczysz futryny Masz określony jakiś cel, który chcesz osiągnąć w trudniejszej metodzie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan żywieniowy oraz Treningowy dla Endomorfika - ? ? ?

Następny temat

HST do oceny

WHEY premium