SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik GrubyAnton (plan treningu Mawashiego)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26182

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ilośc powtórzeń powoli wchodzi na zakresy wytrzymałościowe. Radzę dokładać obciążenia ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
W piątek będzie 8 tyg tym planem, myśle zrobić jeszcze 2 góra 4 tyg. Tydzien przerwy i na Lafaya przejść.
Co do zakresów to nawet dobrze że wytrzymałościowe to troche kondycha do góry pójdzie :D. Tylko się zastanawiam czy nia dać w środy tak z 70% lub 80% poniedziałkowych wyników, żeby lepsza regerenacja była :D

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie, nie rób tak.
Wal ostro już do końca, cuna tym już nie zajedziesz.
Więc cały czas 100% :>

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Zobaczymy :D wcześniej zakładałem do końca walić same maxy prawie i progres w każdym tygodniu :D.

A taki mały OT, zastanawiam się do jakiej grupy należe Endomorfik czy Ektomorfik.
Niby Ektomorfik ma ciękie kości itp, to by się zgadzało, niecałe 16,5cm mam w nadgarstku, mała klata, no ale dużo fatu na bębnie

Endomorifik grube kosci noi fat, no ale ja mam ciękie kości.

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Monotyping somatyczny dotyczy bardzo małej ilości ludzi na świecie. Każdy jest mieszanką wielu typów budowy ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
hehe, no zobaczymy jak pójdzie przez te 2 tyg i co się zmieni obciąłem sporo węgli i podwyższyłem białka w żarciu noi kcal na +. Może będzie mniej fatu na bębnie

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Białko podkręca metabolizm strasznie, a skoro obciąłeś węgle i zwiększyłeś kalorycznośc powinno być ok. Ale akurat na temat diety, wiem dużo mniej niż na temat treningu, na temat którego też nie wiem za wiele ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
No na temat treningow napewno wiecej jak ja xD Zawsze doradzisz na + nie na - :D

Ja to rozwalilem metabolizm jak byle maly/mlody. Byłem nie jadek nie lubilem nabialu itp wolalem smieciowe zarcie i teraz mam efekty tego w postaci w miare chudej sylwetki ale jednak otluszczonej. Ale teraz staram sie to naprawic

Zmieniony przez - GrubyAnton w dniu 2011-09-21 20:06:45

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ważne że masz motywację, i to bardzo pożądna i to się liczy ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Na początku nie chętnie podchodziłem do treningow, bo odrazu skreslalem ze nie do trwam, ale sprobowalem i mi sie to spodobalo ;d hehe.
A co do tego podciągania to dzis probowalem 2 razy i z pozycji wiszące podciagnalem sie glową do drążka jest lepiej ale jeszcze nie to co trzeba

...................................................................

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan żywieniowy oraz Treningowy dla Endomorfika - ? ? ?

Następny temat

HST do oceny

WHEY premium