SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik GrubyAnton (plan treningu Mawashiego)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26180

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
O stary!! Gratuluje, po wymiarach tego nei widać, tak jak na zdjęciach. Ale poprawa naprawdę duża. Gratuluję wytrwałości!
Nie no, po prostu jestem w szoku ;D
Na drugim zdjęciu, to się wydaje jakbyś w ogóle brzuch wciągnął :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Dzięki wszystkim za ciepłe słowa.
Ziomek,Lapson1,Co do lafaya mam zamiar podjąć się go,ale po zakończeniu wersji trudniejszej :)
Venc1Lq,szkoda że nie zrobiłem zdjęcia przed treningami bo różnica była taka między początkiem a 4 tygodniem jak teraz między 4 a 16 tyg

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Przez ile zamierzasz stosować wersję trudniejszą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Myśle że z 12tyg to minmum :D

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9401
Lapson jasne zgadzam się , tylko z tego co tu widze Antonowi własnie chyba na pierwszym miejscu chodzi o redukcje, a dopiero potem wszystko co sie z tym wiaze. Tym bardziej moim zdaniem rozsadniejsze jest wpierw zrzucic co zbedne, a dopiero potem po mału zaczynac budowac siłe i wytrzymałość. Wiem ze sa rózne badania bla bla że treningiem mozna niby wiecej spalic ale to dla mnie takie sratatata :) Ni znam poki co osoby która regularnym bieganiem by nie schudła. Żeby nie było trochę pogrąże Antona :) - w 5 miesiecy z prawie 85 kg na....az własnie jem kolacje bo sam sie rano przeraziłem 65 kg :)Samym regularnym bieganiem, teraz to i codziennie moge robic 5 km bez zadnego problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli badania to dla ciebie sratatata to lepiej wogóle się nie wypowiadaj. Druga sprawa, że trening mawashiego buduje podstawy pod dalsze treningi siłowe a biegając tego nie uzyskasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Póki co jestem zadowolony z treningu, bieganie może i owszem lepiej by spalało tłuszcz noi kondycje by mi poprawiło, ale siły to napewno już nie. Zobacz przed treningiem ledwo 5 pompek wykonywałem w jednej seri teraz 14 to nie aż taki duży problem. Ogólnie wydolność w pracach fizycznych poszła w góre.

Taki mały OT na koniec tutaj walne :D kupiłem wagę łazienkową dzisiaj i się zważyłem. Przed treningami waga oscylowała 88-90kg, dzisiaj się troche zdziwiłem waga zeszła na 75-76kg. Taka waga by mi odpowiadała,ale przy wyliczeniu kalkulatorem SFD mam ok 21,5% tłuszczu **** dużo, było wcześniej 25% prawie.

Dzisiaj prawdopodobnie tabata pójdzie pod wieczór

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
182cm i 76kg, czas mysleć o robieniu masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Nad masą pomyśle jak fatu się pozbęde chociaż żeby w kalulatorze z 15% pokazywało ;p
Co do wagi to sprawdziłem ją czy dobrze waży 2kg za mało. na 10kg cukru sprawdziłem. Czyli u mnie wychodzi ok 77-78 to i tak dobrze :D 12kg poszło w ciągu 4 miechów.

...................................................................

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan żywieniowy oraz Treningowy dla Endomorfika - ? ? ?

Następny temat

HST do oceny

WHEY premium