SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik GrubyAnton (plan treningu Mawashiego)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26190

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ja mam natomiast inną propozycję.
Sam tak robiłem podczas treningu Mawashiego, a byłem pod jego czujnym okiem.

Wywal podciąganie z treningu głównego.
I wykonuj podciąganie jako pierwsze ćwiczenie w formie Serii. A potem przejdź do treningu głównego w formie ACT.

W podciąganiu zrób 3 serie negatywów, ale nie rób negatywów do upadku mięśniowego, to nie jest wyjści.
Zacznij od 5 powtórzeń negatywów w każdej serii. I co trening dokładaj po jednym powtórzeniu (pośpiech nie jest wskazany). Zdrówka ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
uginanie robie teraz z 8kg na ręke. Poczytam też o tym co Wazzup napisał ;d. No dzisiaj było gorzej niż na 1 treningu ale głównie przez to że ręce mnie napierniczały xD

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Nie to żebym się wtrącał, broń Boże, ale czy nie wydaje Ci się, iż 16 tygodni ćwiczeń jednym planem, to z lekka za dużo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Też mi się wydaje że przydługo. Skróc ten okres do 8 tygodni :>

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
no może z lekka przydługo, no ale Mawashi pisał tam że można od 3 do 4miesięcy(12-16tyg)

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
I wg mnie za dużo, nawet Lafay najdłuższy plan daje na 3 miesiące, i to plan A/B [poziom 8]

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Ja robiłem bodajże 8 tygodni ten plan i miałem dosyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
To na ile radzicie go skrócić ? 12tyg?8tyg?. W czymś takie 16tyg może mi zaszkodzić czy chodzi tu o stagnacjie ?

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Musisz mieć naprawdę mocną psychikę, aby te 16 tygodni wytrzymać https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/1.gif[/img] Mnie w ostatnim tygodniu dopadło takie zmęczenie, nie tyle fizyczne co właśnie psychiczne, że ledwo do ćwiczeń podchodziłem, a jedyną motywacją do tego aby odbyć trening, było to, że przecież muszę umieścić rozpiskę na SFD Mnie w ostatnim tygodniu dopadło takie zmęczenie, nie tyle fizyczne co właśnie psychiczne, że ledwo do ćwiczeń podchodziłem, a jedyną motywacją do tego aby odbyć trening, było to, że przecież muszę umieścić rozpiskę na SFD Mnie w ostatnim tygodniu dopadło takie zmęczenie, nie tyle fizyczne co właśnie psychiczne, że ledwo do ćwiczeń podchodziłem, a jedyną motywacją do tego aby odbyć trening, było to, że przecież muszę umieścić rozpiskę na SFD [img]../../buziaki/1.gif" alt="" />
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
hmm, no ostatnio werjse łatwiejszą robiłem to też 16tyg i jakoś nie odczuwałem zmęczenia psychicznego :D

...................................................................

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan żywieniowy oraz Treningowy dla Endomorfika - ? ? ?

Następny temat

HST do oceny

WHEY premium