SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik GrubyAnton (plan treningu Mawashiego)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26189

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie dasz rady wykonać nawet jednego normlanego podciągnięcia? Czy zrobiłeś 8 i potem 3 podciągnięcia i dobiłeś negatywami?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Właśnie w tym sęk że nie dam rady ;(, od zawsze od kąd pamiętam podciąganie było moją zmorą nawet za czasów w gimnazjum. Wisieć na drążku to sobie mogę bardzo długo i to nie problem, problem jest wykonać podciągnięcie.

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Hmm. Radziłbym Ci zmienić podejście. Dasz radę wykonac pół podciągnięcia? Czyli startujesz z już częściowo zgiętych rąk?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
z prostego z wisu mogę się no żeby nie skłamać nachwytem podciągnąć no z 10 cm od ziemi ;(. Póki co to wykonuje z wyskoku i staram się podczas opuszczania chamować opadanie tzn powolnym ruchem opaść w dół

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ale chodzi mi czy dasz radę podciągnąć się, z już częściowo zgiętych rąk. Domyślam się że masz drążek rozporowy?
Stajesz przy drążku wyprostowany, chwytasz go i podnosisz się odrazu z prostych nóg.
Dociągasz brodę nad drążek, zginasz nogi i wtedy robisz faze negatywną.

Dasz radę tak zrobić?
Nie ze zwisu, ale ze stojącej postawy z już lekko ugiętymi rękoma. Część ręki, a dokładniej ramie powinno być równoległe do podłogi.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Próbowałem z pozycji stojącej to bez lekieko podskoku nie da rady.

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Z jakim ciężarem wykonujesz uginanie przedramion?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Na jakiś czas możesz spróbować zastąpić podciąganie ćwiczeniem inverted rows

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Nie wiem czy zamienianie ćwiczeń będzie najlepszym pomysłem. Ja bym na Twoim miejscu porobił tymi negatywami z dwa tygodnie jeszcze i wtedy jeśli nie poszłoby nawet 1 powtórzenie (w co wątpie bo bez przesady) to myślał nad zmianami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Ale to ćwiczenie co Wazzup podał można spokojnie robić w zastępstwie drążka Przecież w Lafayu pisze, że jest równie efektywne
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan żywieniowy oraz Treningowy dla Endomorfika - ? ? ?

Następny temat

HST do oceny

WHEY premium