SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik GrubyAnton (plan treningu Mawashiego)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26171

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Każdy liczy na to że "jest o czym". Mamy nadzieje że ten czas nie poszedł na marne :) Nie wiem jak Ty ale ja jak mam nowy plan ułożony to gnałbym na siłke czym prędzej :D Czasami mnie to wkurza bo łapy się rwą do sztangi ale wiem że powinienem jeszcze odpocząć :> Aktualnie rwe się do III poziomu Lafaya ale do osiągnięcia mojego celu na poziomie II jesczze troche sie zejdzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Każdy sam oceni czy czas zmarnowałem czy coś tam się działo :D Każdy będzie sobie mógł prześledzić wszystko w skrócie w tym raporcie :)
Z chęcią bym przeszedł na siłownie ale najbliższą mam o 20km to jeździć mi się nie chce. Kiedyś wertowałem google i natrafiłem na ten dział na SFD. Zaczeło się od sezonowego pomysłu ale zostałem zgadany przez ludzi żebym wziął się za plan Mawashiego heheh :D

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Heh, akurat czy warto, to dosyć oczywiste.
Trening z obciążeniem własnego ciała to praktycznie samo zdrowie, więc nawet jeżeli nie dla wyglądu, to warto dla zdrowia. Dla poprawienia metabolizmu, krażenia krwi, wydolności organizmu i wielu innych czynników ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Myśle że wypowiedzi Vencilqa nie można podważyć :D Ludzie z SFD potrafią na dobrą droge sprowadzić :)
GrubyAnton - ja sie przeniosłem z piwnicznych czeluści do chaty. Miałem już dość tej stęchlizny i krzywej podłogi :P Ide tam robić tylko nogi gdyż nie mam stojaków na chacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Tabata nr.2 05.07.11
15/15/16/13/14/14/15/14



Wykonałem takie ćwiczenie jak to 1 tyle że hantla oburącz. Powiem szczerze, że pierwsza tabata gorzej w kość mi dała od tej co pierwszy raz wykonywałem


...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Trening Nr.46 06.07.2011

1.Napinanie mięśni brzucha leżąc 15/15/15/15
2.Wspięcia na palce obunóż 18/18/18/18
3.Przysiady klasyczne bez obciążenia 18/18/18/18
4.Wiosłowanie ciężarem 10kg 10/10/10/10
5.Pompki na kolanach 15/15/*10/*10 (*pompki normalne)
6.Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz 15/15/15/15
7.Uginanie przedramion z baniakami z wodą 18/18/18/18
8.wyciskanie francuskie hantli W Siadzie 18/18/18/18

Dzisiaj podczas rozgrzewki przy pierwszym ćwiczeniu(truchcie) coś prztykneło mi w lewym kolanie i utrudniało mi wykonywanie przysiadów klasycznych, tzn kóło mnie, więc po 2 obwodzie mała przerwa maść i bandarz i dokończyłem w bandarzu, przy chodzeniu nie mam dyskonfortu tylko przy przysiadzie ;/

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
No narazie ciezko zrobic mi przysiad zobaczymy jutro czy nadal bedzie mi sie to utrzymywalo xD mam nadzieje ze przejdzie

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Dzisiaj lepiej z kolanem, znacznie lepiej choc troszku jeszcze doskwiera.
Dzisiaj mialem zamiar zrobic tabate, ale robie remont w pokoju i łazience nie bede mial na to czasu

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Remonty są upierdliwe, sam to przechodziłem ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan żywieniowy oraz Treningowy dla Endomorfika - ? ? ?

Następny temat

HST do oceny

WHEY premium