SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik GrubyAnton (plan treningu Mawashiego)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26167

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
No to jedziesz.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
fajne zakwasy pleców, rąk i brzucha mnie dziś złapały :)

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
dzisiaj treningu prawdopodobnie nie bedzie, zakwasy pleców mineły, klatki troche też, a brzucha i rąk to jeszcze większe że koszulki nie mogę sobie zdjąć i rąk do góry podnieść :D

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
No co ty stary zakwasy trzeba neutralizować pompą :) Dawaj trening i nie pier*** :)
Po pierwszych seriach zapomnisz co to ból.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Tak. Nie ma sensu unikać treningu z powodu zakwasów. Jeszcze kiedyś jak ćwiczyłem. To przez 3 treningi po kolei miałem takie zakwasy, że wydawało mi się że nie dam rady. Ale po rozgrzewce dynamicznej było już OK :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
hmm trzeba stjeka wszamac i do pimpowania :)

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Trening nr2. 27.07.2011
1)Unoszenie zgiętych nóg wisząc na drążku 12/12
2)Wspięcia na palce na jednej nodze 15/15
3)Wykroki 12/12
4)Podciąganie na drążku podchwytem na szerokości barków 8/3(negatywy z wyskoku)
5)Pompki klasyczne 10/10
6)Wyciskanie na barki hantli 8/8
7)Uginanie przedramion 12/12
8)Pompki z wąskim ustawieniem rąk 6/4
9)Ściskanie sprężyny 10/10

Było dzisiaj hardcorowo na treningu. Rozgrzewke to 2 razy walnąłem, mega dyskonfort odczuwałem podczas ćwiczenia nr 1,4,6.
Podciąganie a raczej negatywy w 1obwodzie wykonałem 8 a w 2obwodzie 3 co po 3 zrezygnowałem bo strasznie bezwladnie to robilem bez oporu się opuszczałem w 2obwodzie, więc zrobiłem sobie wiosłowanie 16kg 10 powtórzeń. W wyciskaniu na barki bolały mnie łapy i też słabo było.
Troche lipa dziś była, ale zawsze chyba lepiej zrobić nawet słabszy trening niż odpuścić. Zobaczymy jak jutro się będe czuł hehe

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ważne że dupy nie dałeś i zrobiłeś trening ;D
Zakwasy miną dosyć szybko. Też je miałem jak zaczynałem Mawashiego :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
no niby tak ale na ćwiczeniu 4 jestem kompletnie zawiedzony, pociesza mnie tylko fakt że z czasem bedzie lepiej ! a zakwasy ostatnio takie miałem w marcu, i od tamtej pory jak ćwiczyłem reguralnie to zero, takie miniaturowe ;d. A teraz po 2 tyg przerwy dałem wersje trudniejsza i to samo co wtedy hehe :)

...................................................................

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan żywieniowy oraz Treningowy dla Endomorfika - ? ? ?

Następny temat

HST do oceny

WHEY premium