SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik GrubyAnton (plan treningu Mawashiego)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26160

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Za żadne skarby nie wykonuj treningu z taką temp. Tylko pogorszysz sprawe a trening nic nie da pozytywnego. Lepiej poleż i jak masz czosnek w domu to go jedz :) Za każdym razem gdy robisz sobie kanapke pokroj troche czosnku na kanapke i smacznego :)
Wczoraj miałem podobny stan a dzisiaj o wiele lepiej dzięki właśnie czosnkowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
no to wole odpuścić, :( szkoda bo wczoraj juz mnie ciągło żeby zrobić ćwiczenia. Lipton kurde nie miało mnie co chytać tylko jakiś virus !

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ja trenowałem z gorączką, ale to było bardzo głupie

Oczywiście odpuść, wykuruj się, bo ogólnie jak skóra boli to coś grypowatego może być

Ferwex, czosnek, herbata z cytryną i miodem i będzie gitara

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
wazzup1988, mam nadzieje że zwalcze to gó.no bo mie trafia już. A skóra to takie ciary na plecach. Herbaty już wypiłem chyba 3l od rana ;) i leje co 30 minut <haha>. Dobra trzbea coś na siłe zjeść bo apetytu ZERO, i się położyć.

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
ZDROWIE !

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Dzisiaj trochę lepiej pod względem z gorączką bo rano miałem 37,2 teraz 37stopni. Wczoraj na wieczór 40stopni, ale masakra była. Ale apetytu nadal zero, a leje się ze mnie pot jak ze świni.

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
akurat pech tak chciał że nie mam czosnku w domu, ale może pojade kupić sobie.

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Jak nie masz to trudno ale zaopatrz się bo naprawde jest dobry. Sam myśle żeby zacząć codziennie sobie troche czosnku zjadać. Zdrowiej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Już jest lepiej niż wczoraj, bo przez dzien temp miałem 36,6 teraz 37,7. To znaczna poprawa :D. Drugi + to taki że odnalazłem książke Lafaya, i sobie poczytałem wszystko. Wiele mądrych i ciekawych rzeczy tam jest :) nawet nie wiedziałem.

...................................................................

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan żywieniowy oraz Treningowy dla Endomorfika - ? ? ?

Następny temat

HST do oceny

WHEY premium