SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik GrubyAnton (plan treningu Mawashiego)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26159

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
ziomek0
Foty po 4 tygodniach są na 2 stronie i tam też są wymiary po 4 tygodniach. Teraz po zakończeniu 16 tygodni dam foty kolejne. Sam sobie każdy oceni wtedy czy mi to coś daje czy nie xD. Wiem że napewno poprawiła mi się kondycja i siła dość w góre poszła, zmian w sylwetce aż takich dużych nie ma bo sporo fatu jeszcze mam :(

Lapson1
Po skończeniu tego mam zamiar pojechać 16 tygodni w wersji trudniejszej, bo puki co jade i kończe pomału wersje łatwiejsza. Co do wagi to ostatnio się nie ważyłem ale pierwsze pomiary zrobiłem po 4 tygodniach ćwiczeń(strona 2) tam napisałem co ile ubyło itp. To z wagi 90kg zeszłem na 87kg w 4 tyg wtedy. Od tamtej pory się nie ważyłem

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Lapson1
Do jakiej to sam nawet tego nie wiem ale tak do 75-80kg, głównie to staram się zrzucić Fat z brzucha bo tam najwięcej go mam :(

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Myśle nad dorzuceniem TABATY raz w tygodniu, ale nie wiem w który dzień to dać? myśle że w sobote najlepiej by było ?

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Jeśli nie robisz aerobów to myśle że to dobry pomysł. Pamietam jak robiłem swego czasu i moge powiedzieć tyle w dupsko daje! Tylko nie rób pompek czy czegoś co masz w planie treningowym. Najlepiej jakieś ćwiczenie typu przysiad i wyskok, albo wyrzut hantli przed siebie z jednoczesnym wstawaniem

coś takiego tylko hantle oburącz trzymasz (ćw pierwsze)

Zmieniony przez - Lapson1 w dniu 2011-06-24 16:28:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Lapson1
trzymaj soga :D. Jutro przetestuje i dam znać hehe. Myśle że sobota najlepsza będzie na tego typu dodatek bo niedziela zostanie mi na regerenacje do kolejnego treningu z planu

Trening Nr.41 24.06.2011

1.Napinanie mięśni brzucha leżąc 15/15/15/15
2.Wspięcia na palce obunóż 18/18/18/18
3.Przysiady klasyczne bez obciążenia 18/18/18/18
4.Wiosłowanie ciężarem 10kg 10/10/10/10
5.Pompki na kolanach 15/15/15/*10 (*pompki normalne)
6.Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz 15/15/15/15
7.Uginanie przedramion z baniakami z wodą 18/18/18/18
8.wyciskanie francuskie hantli W Siadzie 18/18/18/18

Dzisiaj zakończyłem 14 tydzień treningu. Zostało jeszcze 2 tygodnie czyli 6 treningów :P. Dziś zmieniłem punkt 4 (z obciążenia 5kg na 10kg ) :)

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Spoko nie robie tego dla sogów ale dzięki :) Dobrze że zwiększyłeś ciężar zawsze to progress jakiś :> Ciśnij dalej! A przerwe jakąś między łatwiejszym planem a trudniejszym zamierzasz robić czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Lapson1
Myśle zrobić tydzień/dwa przerwy. Ale zobaczymy jak to wszystko się potoczy :P. Kłopoty ze snem już zamną hehe. Miałem taki kryzys w około 4-6 tygodnia że nie mogłem zasnąć. Ale normalnie ćwiczyłem i potem się to ustabilizowało ^^

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
DZiwne bo ja jak się zmacham w dzień to usypiam w miare szybko łatwo i przyjemnie :> (bez skojarzeń :D) Myśle że z tydzień by Ci sie przydał. I po tygodniu z nowymi siłami jechać kolejny trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
No teraz też tak mam że w dni treningowe, albo po jakiejś pracy fizycznej usypiam jak niemowle :). Mam zamiar po przerwie pojechać wersją trudniejszą Mawashiego, a potem Lafay'em bo książke już od dawna mam w domu hehe

...................................................................

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan żywieniowy oraz Treningowy dla Endomorfika - ? ? ?

Następny temat

HST do oceny

WHEY premium