SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dmq92 - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 313815

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
dmq92
10 prawie


Pisałeś jakiś zaś temu , że masz 30 proc BF
Tak sobie myślałem, że nas lekko bajerujesz bo pamiętam w jakiej formie byles przedtem.
Ale widzę, że nie bajerowales.
Przemiana na prawde elegancko
Życzę przy okazji , żebyś więcej nie musiał aż z takiego BF schodzi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
No niby wypadało by pogratulować ale za to co ze sobą zrobiles wczesniej , będąc w życiowej formie to powinienes w pie.dol dostać porzadnie
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
wincol
No niby wypadało by pogratulować ale za to co ze sobą zrobiles wczesniej , będąc w życiowej formie to powinienes w pie.dol dostać porzadnie


Lotototo..
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Ludzka rzeczą upadać
Ważne żeby powstać silniejszym


Mala zj**ka może być
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
wincol
No niby wypadało by pogratulować ale za to co ze sobą zrobiles wczesniej , będąc w życiowej formie to powinienes w pie.dol dostać porzadnie


To nie takie proste. Jak jesteś zajechany miesiącami, przetrenowany, nie śpisz nawet na lekach bo jest tak organizm trupem, drzesz mordę na wszystkich o nic, śpisz ja prześle w pracy, glod nie daje żyć spac srac… to jak sobie z tym poradzić? Ja to po prostu zle robiłem. W tym momencie śpię 9h na mini dawce nasennych, zero nerwow bez powodu, zero głodu, zero k***a. I to jest ta różnica, ten ogarnięty w końcu trener który reaguje.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Pamietam co pisales , co m.in. się do tego przyczyniło itd ale to też nie może być wymówka bo jednak jak sam na swoim przykładzie widzisz może być zupełnie inaczej.. I oby już tak było zawsze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Z perspektywy czasu wiem ze największym problemem moim było zle podejście, brak wiedzy i alkohol.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Od początku tej przemiany pracujesz z Dawidem? Nawet jeśli nie to widać, że dużo cię nauczył w podejściu etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Już w zeszłym roku jak praktycznie się zajechałem na redu, pomógł mi na masie ale tam tez zdarzało mi się podpijac itp choc jestem pewny ze po redukcji pare dobrych kg miałbym więcej. Bo mając 105 kg w szczycie wyglądało to moim zdaniem dobrze. Ale w 2 tyg redukcji zaczalem konkretnie chlać i poszło się j**ac. Potrzebowałem czasu żeby się ogarnąć i jakos chyba od lutego lecimy razem jak nie wcześniej. Po drodze zachlalem pale raz chyba jak pamietam, z ciężkim sercem przyznałem się do tego Dawidowi i powiedziałem ze mówię rodzinie ze jestem alkoholikiem i kończę z alko całkowicie. Od tego momentu nie mam najmniejszego problemu bo ja nie mam problemu ze mnie ciągnie do alko tylko ja mam tydzień kaca a jedyne co pomaga to klin.


Ale nie chce już tego poruszać kolejny raz. To jest za mna. Wcale o tym już nie mysle, jak z dragami kiedyś, po prostu nie istnieje.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Coś mi się wydaję, że Dawid zrobi karierę nie tylko jako zawodnik ale i trener ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konrad - Przygotowania do debiutów w TSK w Łodzi 14-15.12

Następny temat

Trener bikini fitness

WHEY premium