SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dmq92 - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 315033

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2511 Napisanych postów 2358 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77161
Z tym covidem to k***a loteria co będziesz mieć i kiedy, jakiś czas temu moja przyniosła „prezent” do domu, mi jakoś na drugi dzień zabrało smak i węch, gorączki zero, czuje się dobrze. W tym samym czasie, moja ma gorączkę, czuje się rozj**ana ale ma smak i węch. Po jakimś tygodniu jak mi wracają zmysły, ona czuje się lepiej to odebrało jej smak i węch. I bądź tu k***a mądry - jak to działa xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Z godziny na godzinę mnie składa temoeratura rośnie, Łamią mnie stawy i mięśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Jak co to zaopiekuje sie towarem z cyklu , zrobię z niego pożytek Tobiasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Bij Tadka na potęgę, a jak masz już nac to też. Miałem to samo, ledwo żywy byłem, ale waliłem w kabel co kilka h i jakoś przeszło.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Wojmir28
Bij Tadka na potęgę, a jak masz już nac to też. Miałem to samo, ledwo żywy byłem, ale waliłem w kabel co kilka h i jakoś przeszło.



coś w tym jest..jak mnie coś łamało i nac po 3g leciał to szybciutko zdrów i lżej podczas choroby

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
acidm
Wojmir28
Bij Tadka na potęgę, a jak masz już nac to też. Miałem to samo, ledwo żywy byłem, ale waliłem w kabel co kilka h i jakoś przeszło.


To nie jest kompletne Broscience, bo są publikacje, gdzie przebieg infekcji po podaniu glutationu się skraca i sama infekcja przebiega łagodniej, zresztą nie tylko infekcje.

coś w tym jest..jak mnie coś łamało i nac po 3g leciał to szybciutko zdrów i lżej podczas choroby
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tada już nie mam nac poleci dziś paka doszła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21574 Napisanych postów 30805 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870683
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
dmq92
Straciłem węch i smak. Dzwonię do sanepidu eh.


Nie chce tutaj doktorowac ale... Co zmieni, że zadzwonisz? Ani tego nie leczą jakoś inaczej, uziemisz się tylko oraz najbliższych na najbliższe minimum 10dni. Każdy robi jak uważa ale póki nie dusi, nie masz duszności to leżysz, lekami zbijasz gorączkę, bóle miesnii i wylezysz, w większości przypadków to 4-5 dni męczarnii i finito. A często tylko brak smaku o węchu więc.... Na uja im tych i tak fałszywych statystyk nabijac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
u mnie znajomi i ja też po kolei każdy tracił węch i smak tyle, że większość to czuła sie dobrze i przechodzili bez objawów oczywiście oprócz tych zmysłów
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konrad - Przygotowania do debiutów w TSK w Łodzi 14-15.12

Następny temat

Trener bikini fitness

WHEY premium