SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dmq92 - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 315662

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Doskonale Cię rozumiem bo mam tak samo. Nie lubię i nie umiem improwizować.
Nawet psychiatra mi stwierdził brak umiejętności przystosowania się (choć tu nie do końca się zgodzę, muszę tylko bardzo chcieć).
Wiadomo, że z dzieckiem wygląda to inaczej niż miałem jeszcze 2 lata temu, ale... jak na te chwilę wygląda to jeszcze bardziej poukładanie pod rutynę Odpukać, Antoś nie choruje, a żona jeszcze nie wróciła do pracy. Ale jak trzeba będzie, to np nie będę wstawał o 4:30 na trening przed pracą, a pójdę o 22 po pracy itp itd etc. Grunt mieć plan i skutecznie do bólu starać się go trzymać.

Obecnie do szczęścia brakuje mi JEDYNIE domu w cichej odludnej okolicy, ale pracuję nad tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No to podobnie mamy. Ja nie widzę marnować czasu (odpoczynku nieuważany za marnowanie czasu) i jak się sypie to nerwy mam zaraz. Dlatego tez współpracuje z ludzmi tylko online bo jakby mi się ktoś na personala spóźnił to bym mu łeb rozj**al ja nawet jak się z kimś ustawiaj na trening ze znajomych oni dobrze wiedza ze 5 min spóźnienia i mogą sami iść trenować taki jestem. Zycze Ci osiągnięcia celu, ja mam dom w okolicy lasu i w grudniu się wprowadzam dlatego tak z tym gonie teraz żeby to się wszystko kleiło bo ni elektryki nie dogadują się z innymi i robota stoi. k***ica mnie bierze, ale to jeden z x problemów jakie sie pojawiły teraz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470278
k***a punktualność to u mnie powoduje czasem wk*** totalny. Nie umiem sie spóźniać, zawsze nawet jak mam juz minute spóźnienia jestem wkuriowny dzownie ze sie spóźnie, pisze etc. No k***a prześladuje mnie to. Wolę być 30 minut wcześniej niz sie spoznic w druga strone jak ktoś sie spoznia, mam byc na 10 go k***a nie ma bo spozniony. Cos ma byc zrobione na ten i na ten dzien i k***a nienjest to staram sie byc oaza spokoju ale w glebi juz we mnie sie buzuje


Zmieniony przez - Marian 87. w dniu 2021-09-02 20:51:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Czyli nie jestem sam

Dziś waga w górę na 95.5 czyli 0.5 w górę ogółem wydaje się jakbym wody złapał.
Off i dziś od 15 z żona nad jezioro jadę pooddychać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Tak czytam to wszystko i powiem Ci że mam identycznie, też dzień ułożony co do minuty a jak cos mi wydapa to zaraz nerwy itp.
To samo z treningiem, jak coś się dzieje przed treningiem złego czy z kimś się pokłócę czy są jakies problemy to już na treningu myślę o nich i trening jest z dupy. muszę mieć czystą głowę przed wejściem do piwnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tak dokładnie. Ostatnio już po prostu zacząłem przekładać w takich sytuacjach trening i robić go później albo kolejny dzień. A teraz mam taki cały tydzień to już się nie da. A trening z takim mindsetem tylko pogarsza sytuacje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Nie brać za dużo na głowę ......

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Coś za coś.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-09-03 08:09:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Na łeb nie kapie ! Chleb jest , takie małe .......
Ja nie biorę za dużo na banie , a tego króliczka można gromić do usranej śmierci ....

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tak jest tak. Ja mam plan, chce go wykonać do grudnia a potem luzuje. Nie ma co ważne żebym się wprowadził.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konrad - Przygotowania do debiutów w TSK w Łodzi 14-15.12

Następny temat

Trener bikini fitness

WHEY premium