SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dmq92 - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 313807

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Salata kurczak i keczup light
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41866
ryba266
Tobiasz często piszesz że głodomór jesteś, że "widłami" Cie karmili itd. Próbowałeś zapychać się tym czymś co zwie się konjac? To takie dziwne warzywo co nie zawiera prawie kcal sprzedają to w postaci "ryżu, makaronu, spagetti". Ma bodajże 9 kcal w 100g. Trochę wali ale jak przyprawisz dobrze na patelni z kurczakiem, warzywami i przecierem z papryki/pomidorów do tego czosnek to wchodzi super. Cała patelnia żarcia a kcal tyle co nic. U mnie na redukcji czasem to leciało w weekendy. Teraz też sporadyczne walę taką "smażonkę" jak na przykład zjem za dużo do południa i nie wiele na wieczór mi kcala zostaje. Jeszcze lepsze z krewetkami


Jadlem to ,jak paczke otworzylem strasznie zajechalo,przyprawilem na maxa i ledwo zjadlem ,wmusilem w siebie ,dla mnie ohyda,juz lepszy mielony kalafior i zastepujesz tym ryz,odzywka owoce i smakuje ( jak jestes glodny ) b.dobrze...ale tamtego juz sie nie tkne -subiektywna ocena,oczywiscie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Wali trochę to prawdą. Trzeba dobrze wypłukać i przyprawić najlepiej na ostro wtedy ok jest

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41866
Najlepiej to w marynacie trzymac kilka dni :):) pozniej jakos wejdzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Nie no jakby mi nie smakowało, to bym nie jadł. Tak jak pisałem kwestia jest wypłukania i przypraw. Ja często robiłem to z tym makaronem na ostro i było super. Ale jak ktoś nie ma zdolności kulinarnych toni wodę przypali jak to mówią
1

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41866
Chyba to leci w moja strone:) niemartw sie jestem niezlym kucharzem i jak wyzej napisalem i powtorze-kwestia gustu,Tobie moze smakowac po przyprawieniu- mi nie musi ,lub tez moze porostu, niektorzy maja tak zwichrowane poczucie smaku,ze po byle jakiej obrobce wszystko wejdzie,tak tez moze byc :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Tez mi to raz przez ręce przeszło na redu i fakt po otwarciu wali glonem ale po dodaniu do potrwy przybiera jej smak i wledug mnie juz potem nic nie czuć a nawet nie płukałem itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ciekawe, w sumie radze sobie aktualnie bdb ale bedzie okazja to wezmę na test. Dzos waga lekko w gore 95.5 ale jadlem przed samym snem konkretny posilek a w pon zawsze mam wiecej wiec to 0.6 to nic. Lece swoje dalej. Dzis off, ale sporo koszenia i zskupy wiec podwojne cardio

Oggolem widze ze mi z nóg leci. Widac tez zaniedbania w treningu przywpdzicieki teraz woec to tez ja prio na masie poleci. W udzie 67 a bylo 70. W prawym 65 a to juz marnie ale moje nogi to same czworki. Dwojki przywodziciel beda budowane i plecy na masie na lekkim prio i tyle. 1h cardio i ponad 20 tyg ns deficycie bez refeedow tez swoje robi. A nogi wydawaly sie duzo pelniejsze jak fstu siedzialo bo maskowaly braki teraz mam centralnie dziure między nogami. Troche mnie to przeraza ale musze wyciac i ch** potem bedzie czas na budowanie bo nie ma sie co oszukiwac ze to niby samo mieso leci fatu w ch** bylo i jeszcze sporo jest. Takze payrze realnie i cisne dalej. No ale odwodziciel i przywodziciel dodam do treningu. No i martwy na prostych niech te 2 cos tam dostaja. 4 sie trzymają wiec tak zostawie jak jest. Cala reszta tez nie widac ubyrkow duzych w miesie.


Foty z wieczora wczoraj.









Na zywo te nogi sa w lepsze jeszcze gorzej to na foto wychodzi bo sie ustawiam jak kaczka k***a masakra. No i czas je ogolić



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-05-18 06:56:38

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-05-18 06:57:06
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Prążki już się przebijają, żył pełno więc jest super :D
U mnie z nóg też strasznie leci na redu, a na masie pierwsze je nabija xD A później przez nie spodnie się przedzierają xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Jak pozuje na wprost nogi dajac to te cswprki jakos wygladaja. Ale jak rozloze to k***a patyki w ch**. No z rana jestem w ch** bardziej suchy. Tu 22:00 jak ogole nogi powinno juz byc cos widac. Dzos musze to ogarnac. Lydki tez wygladaja na male tu a realnie są zmutowane bez kitu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konrad - Przygotowania do debiutów w TSK w Łodzi 14-15.12

Następny temat

Trener bikini fitness

WHEY premium