SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dmq92 - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 314758

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 336 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5726
i wlosy na glowie byly :D
1

,,Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tak były. Jeszcze wrócą ale na ten moment mam inne priorytety. Poza tym dobrze się czuje łysy
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5124 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78398
Fajne zdjęcie i spoko forma na niej! Zazdroszczę wakacji, chociaż na upartego też może gdzieś wyjadę.
Normalnie marzy mi się wyjazd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25582
Jeszcze nigdy nie byłem na wakacjach z chęcią bym pojechał gdzieś ale nie mam drugiej połówki a samemu to tak do dupy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5124 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78398
To drugą połówkę tam poznasz, a jak nie to chociaż połówkę (0,5l.) kupisz i z kimś na miejscu zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Bez drugiej osoby wycieczka gdzieś dalej np. Meksyk to już jakieś 2-3k więcej, a samemu to słabo

Nie wyobrażam sobie śmignąć na Dominikanę i nie zaliczyć z panną seksu na plaży, a miejscowe to takie średnie


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2021-05-20 13:06:20
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Samemu lipa w ch**. Z kobieta spoko, ale jak jest ekipa znajomych to jest bajka . Ja się co roku staram zabrać choć raz, pracuje od rana do wieczora zwykle tlyko niedziele mam wolna w miarę także taki wypad co rok mnie resetuje pięknie. W tym roku na trzeźwo jak 3 lata temu właśnie na Zakynthos raz się napisem mocniej a tak to jakiś drink czy dwa. Tak chce.


Zakhyntos piękne jest i lekko 3-4 dni jest co robić, zwiedzania sporo i wycieczek. Cała wyspa piękna.
Ale Bułgaria na przykład można mieć we wrześniu lasta za 1500zl all in w średnim hotelu wiec nie oszukujmy się kazdego przeciętnego ogarniętego Polaka będzie na to stać bo jak ma gdzieś na tydzien skoczyć z rodzina w pl to go więcej wyjdzie.

Np mój ostatni wyjazd do Zakopanego żeby wjechać na te góry gdzie byłem pochodzić jakiś kulig itp za 3 dni wyszło nas ponad 2k z paliwem itp.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-05-20 13:14:57

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-05-20 13:17:11
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5124 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78398
Mnie się marzy kilka dalszych kierunków - Kanada, USA, a już marzeniem byłaby Australia lub Nowa Zelandia ...

Mam kumpla który podróżuje wszędzie na własna rękę, wychodzi taniej ale też widzi więcej niż przeciętny turysta. Bardzo chwali sobie taką formę, a ja zazdroszcze mu jaj w niektórych sytuacjach (Wietnam, Japonia, Chiny, Wyspy Wielkanocne).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
To trzeba mieć pasje podejście i nerwy. Ja jadę mieć wyj**ane jaja a nie się martwić o wszystko
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
dmq92
To trzeba mieć pasje podejście i nerwy. Ja jadę mieć wyj**ane jaja a nie się martwić o wszystko


To dokładnie tak jak, chociaż ja same hotele, miejscowy, okolice to sprawdzam wnikliwie ale tak żeby samemu załatwiać przelot, pobyt itp to nie mam nerwów choć też mam ziomka z pracy co np. Taka załatwiał Maderę czy Dubai w dużo lepszych pieniądzach niż normalnie.
A jak Tobiasz z powrotem z Grecji, wchodzicie na jakaś kwarantanne czy luzik jak wracasz?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konrad - Przygotowania do debiutów w TSK w Łodzi 14-15.12

Następny temat

Trener bikini fitness

WHEY premium