SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dmq92 - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 313202

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Która pozycje bym nie brał z tego labu , to wszystko śmiga
1

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Pierwszy dzień zaj**isty basen i relax.
Drugi wycieczka całodniowa ale pominę większość napisze tylko to:

Wczoraj prawie zatonelismy łodzią. Fale były 2metrowe No i kapitan płynął pod wiatr pod fale i jak zaj**ala dupna fala to wlała się przez okna dziobowe których d**** nie zamknął zalewając cały sprzęt elektronikę telefony po sekundach kolejna fala i potem trzecia, która oderwała kapitana od steru. Metr wody na pierwszym pokładzie, ja byłem z rodzinka na drugim, jakby dachu. W sekundy zaczęliśmy się przechylać. 40 osób na pokładzie, żadnej Łodzi na horyzoncie, do lądu 200 metrów tyle ze to klif k***a 100 metrowy. Zaczęliśmy kontrować przechył Łodzi własna masa, na dole chłopaki w tym czasie już wylewali wodę, koła rantubkowe tak przywiązane ze bez szans na odwiazanie a kapoki pod siedzeniami na dole, czytaj pod woda k***a XD) panika jak ch** dzieci drą ryja wyje alarm. No powiem szczerze jedna fala więcej i zapewne dziś nie gadamy bo opcji w takich falach bez kapoków nie widzę żeby dopłynąć do brzegu bo najbliższa plaża z 300 metrów. Wielkości przystanku autobusowego pod klifem. Tam rozładunek połowy ludzi i wylanie reszty wody i powolny powrót do portu. k***a relaks jak ch** XD.

Dziś znów basen p******e to













10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
przygody muszą być ;)

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
ooo masakra :d po takiej przygodzie na bank już bym na żadną łódź nie wsiadł...
Też wolę plaże i relaks :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Jedni skaczą na bungee, a jedni.... Pływaka łódką, hehe. Weź tu się nie napij po takich akcjach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Dostaliśmy darmowa kolacje ale same tluste mięsa wiec odpuściłem bo grill już wygaszony w knajpie był ale za to wino swojskie i piwo w opór. Dziewczyny Obróciły sporo ja tylko z braku laku 2 kieliszki wina i piwko to przyjemnie się wracało ogółem około kafla do przodu ale to tylko pieniądze a można było żucie stracić. Tak tego nie zostawię.


Tym czasem w hotelu mam sporo zaj**istego zdrowego żarcia

















Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-06-14 12:09:15
9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
Tobiasz Bosman :D ale wiesz będziesz miał co opowiadać, ważne że wszystko dobrze wyszło
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470107
Kapitan po h**u
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konrad - Przygotowania do debiutów w TSK w Łodzi 14-15.12

Następny temat

Trener bikini fitness

WHEY premium