SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dmq92 - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 313112

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 113 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6962
Rok temu jeszcze sama chętna żeby mi strzała zrobić, a tera tekst co ty zaś te zastrzyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ewakuejszyyyyyn
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
2 opcje są
1. Kobieta kocha isię martwi, bo się o zdrowie, chciałaby mieć męża na całe życie + zdrowe dzieci po prostu jest w niewiedzy, że można względnie zdrowo
2. Nie kocha i jw Ewakuejszyn

Zwykle po szczerej rozmowie wychodzi wszystko, ja tam swoją zapytałem co myśli na temat SAA i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 113 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6962
Najlepszy tekst „jak będziesz mieć takie duże nogi (pokazuje zdjęcie kulturysty) to ja sobie szukam innego chłopaka” j**lem wtedy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli jak żona mówi żebym się nie p******il jak dziecko tylko wszedł na porządna bombę i zrobił w końcu jakiś progres to znaczy ze nie kocha?
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870145
mateusz536253221
Najlepszy tekst „jak będziesz mieć takie duże nogi (pokazuje zdjęcie kulturysty) to ja sobie szukam innego chłopaka” j**lem wtedy


Hahahaha to to znam doskonale

Wiktor imo właśnie kocha. Moja ciągle mówiła odstaw to, odstaw tamto, jak zostałem na samym testo to wgl zejdź na off. I co się okazało, g**** tam kochała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Moja mnie namowila na zwiększenie kreatyny na redukcji, to jest kochana kobieta
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
To wszystko zależy od kobiety,moja też tego nie akceptuje i jej się to średnio podoba ale nie ma zamiaru sie ze mną o to kłocic bo wie że lubie trenowac i startować więc kłotnia bez sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
wiktor.grybos
Czyli jak żona mówi żebym się nie p******il jak dziecko tylko wszedł na porządna bombę i zrobił w końcu jakiś progres to znaczy ze nie kocha?

Wiktor takiej to w ogóle ze świecą szukać
2

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
mateusz536253221
Najlepszy tekst „jak będziesz mieć takie duże nogi (pokazuje zdjęcie kulturysty) to ja sobie szukam innego chłopaka” j**lem wtedy


Ciężko masz, ale wtedy najchętniej bym powiedział, że "tak urosną mi do tego stopnia od chodzenia do pracy, dlatego jeżdżę wózeczkiem na akumulator, bo nie chce do tego dopuścić skarbie".

Ludzie nie mający styczności ze sportem lub osobami, które się tym zajmują myślą, że wszystko samo urośnie (od saa lub od samej kreatyny czy tam bialeczka bo przeca to też sterydiany). Albo kobiety, które boją się treningu, bo od razu im muskle urosną

Najlepiej porozmawiać szczerze, powiedzieć wprost a nie owijać, kłamać czy ukrywać. Tak jak znajomek kiedyś spytał swojej co myśli o saa, a ona tak trochę podkręciła głową, pomarudzila a on doyebał "bo wiesz kotku problem taki, że jestem już 5 lat na bombie"
4
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konrad - Przygotowania do debiutów w TSK w Łodzi 14-15.12

Następny temat

Trener bikini fitness

WHEY premium