SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dmq92 - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 314913

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Bo?

U mnie kazdy leci cos z dna i nikt zlego slowa nie powiedzial. Ja tez czuje po wydolnosci np ze jest calkiem inna bajka więc jest tam bold na bank tylko az mi soe niewiarygodne wydaja te wyniki ale jak lecialem antka 8 tyg czy trena 10 mies tez byly takie tylko hdl w podlodze. od poczatku mowilem ze tak bedzie.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-02-13 15:50:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Chociażby przez dhb.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Co z tym dhb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Ty akurat powinieneś wiedzieć ;)

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Jest tak jak kazdy kumaty soe spodziewal +/-


Choc maly niesmak pozostaje . Choc lepsze.niz dhb andro


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-02-13 17:34:37
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Ja zacząłem od dna bolda, poleciały 3 viale i później przeszedłem na andro. Nie odczułem żadnej różnicy po Mianie labu.
Daj mi taki hematokryt !!! Kurva jakie ja cyrki robię, a on rośnie i rośnie.
1

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21566 Napisanych postów 30796 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870607
A kiedy zacząłeś czuć cokolwiek od bolda? U mnie 3 tyg, i Nabicie jakby większe, ale tskie fajne, suche. A co do wydolności to ciężko powiedzieć, bo jak czytałeś u mnie sporo teraz innych aktywności, więc ta wydolność i tak by się poprawiała. Na apetyt u mnie bold akurat nigdy nie działał, niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Wydolność na boldzie będzie rosła dopóki z krwi nie zrobi się kisiel. U Dymqa morfo ideolo, więc może mu wzrastać,natomiast jak krew jest gęsta, to efekt będzie odwrotny.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Po 2 tyg juz byla roznica w wydolnosci w ch** na treningu nog szczegolnie widoczne. 40 min szybkiego marszu to sie nawet nie poce glod... ni cos mnie ciagnie na slodkie troche ale to od 2 dni wiec raczej zbieg okoliczności ale bez jazd. A nabicie itp to patrzac teraz a jak zaczynalem to tez roznica w ch** ale bylem mega zalany z waga 112 teraz mam 105-107 rekomp idzie od 3 tyg jak waga stanela wtedy i z pasa leci, barki odcinaja sie od lap, brzuch delikatnie wychodzi. No i jak sie teraz macam to jestem k****sko twardy . Woecej bedzie widac jak pozbede sie fatu. Watpie zebym cos zbudował tyjac 20 kg i nie ćwicząc (choc teraz na redu fakt faktem cks miesa moze wejsc jak mam tyle paliwa czyt. Moja tkanka tłuszczowa) zejde do wagi z orzed wesela to zobaczymy różnicę. Ogolem bold mi lezy w ch**. Wojmir myslalem ze wlasnie jest odwrotnie, dzieki za wyjaśnienie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
prz1993
A kiedy zacząłeś czuć cokolwiek od bolda? U mnie 3 tyg, i Nabicie jakby większe, ale tskie fajne, suche. A co do wydolności to ciężko powiedzieć, bo jak czytałeś u mnie sporo teraz innych aktywności, więc ta wydolność i tak by się poprawiała. Na apetyt u mnie bold akurat nigdy nie działał, niestety

3-4 tyg i estro było zbite, nabicie lepsze też. Wydolność u mnie cały czas jest ok, tutaj nie zauważyłem większej poprawy. Na apetyt nie wpłynął jakoś odczuwalnie

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konrad - Przygotowania do debiutów w TSK w Łodzi 14-15.12

Następny temat

Trener bikini fitness

WHEY premium