SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dmq92 - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 313138

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
ale oszukujesz %) 3s negatywu to tam nie ma chyba musze pogadac z Twoim trenerem xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Gruby jestem to oszukuje nagrywam każde ćwiczenie i dostaje Dawid żeby mnie poprawiać, błędów sporo sam siebie nie widzę
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
no dlatego ja często nagrywałem, zawsze ktoś skoryguje. Sądzę że warto nagrywać "ostatnie" serie bo wtedy tak naprawdę wychodzi jaka jest technika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja nagrywam na największym ciężarze w małym zakresie powtorzen. Wtedy najwiecej ma technika do gadania jak lecę w 12-15 powtorzen to jest znacznie lepsza przez znacznie mniejszy ciężar.

Czyli 1 seria


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-05-03 21:13:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
mam swiadomosc, ze organizm do wszystkiego sie przyzwyczai, ale ostatnio (jakies juz 3 tyg) calkowicie zmienilem swoj plan treningowy i wywalilem z niego jakiekolwiek tempa, jak rowniez robienie teraz modnej jedenj serii docelowej, a pozniej back-off. robie sobie klasycznie 3-4 serie w cwiczeniu na jednym ciezarze na zwyklym tempie, ale bez glupiego machania, i to jakie ja mam domsy nastepnego dnia to normalnie mam wrazenie, ze poznaje sie na nowo;) tak, wiem, pocwicze tak chwile, wroce do jednej+back off na tempie i tez bede poznawal sie znowu na nowo z domsami, ale tak chcialem wtracic swoje 3 grosze, chooj wie wlasciwie po co haha%) w robocie siedze, nudzi mi sie juz, a jeszcze 2.5h do wyjscia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Trenowałem tak kupe czasu. Efekty najlesze miałem. Ale nie daje mi to satysfakcji wcale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
doskonale to rozumiem, bo ja sam ide na te silownie i z mila checia wykonalbym stary trening, ale wlasnie powrot do powiedzmy korzeni daje mi najlepszy efekt. wiec chwile tak, a potem chwile tak dla psychiki;) powiem Ci wiecej, aktualnie mam tak periodyzacje ustawiona, ze dochodze do 2 powt w zapasie i juz musze konczyc serie - to jest dopiero bol i smutek, ale spokojnie, jeszcze 3 tyg i beda serie do upadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja trenowałem na rpe 7-8 o pod koniec bloku jeden tydzień na rpe 9. Wiec wiem z czym to się je
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Trening push nie zgodnie z wypiska kilka ćwiczeń zmienionych z powodu braku dostępu do sprzętu, kolejny już będzie zgodnie z planem.
Dopracowanie crucyfixow wkoncu a teraz dwa dni offa robię.





4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
dmq92
Trening push nie zgodnie z wypiska kilka ćwiczeń zmienionych z powodu braku dostępu do sprzętu, kolejny już będzie zgodnie z planem.
Dopracowanie crucyfixow wkoncu a teraz dwa dni offa robię.










ziom , twoja mina zrobila mi humor na caly dzien





Zmieniony przez - acidm w dniu 5/5/2021 9:16:20 AM

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konrad - Przygotowania do debiutów w TSK w Łodzi 14-15.12

Następny temat

Trener bikini fitness

WHEY premium