SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dmq92 - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 313059

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
winterR
No Stary, dla niektórych faktycznie może to być nic ale biorąc pod uwagę redu i wiadomo co się na niej dzieje, wciągnęło by się wszystko ze stołu a dodatkowo przypominając sobie to co działo się kiedyś u Ciebie to pełen szacun :) I to poważnie piszę :)



Dzieki zrobilem krok do przodu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
3 dzień ch**owy sen.
Trening dobry pull wszedl.
Waga 98.3 rekordowo nisko w tym roku w zeszlym 97kg mialem ale na gh i jak filmy nagrywam w szatni po robocie to widac ze tego nabicia od gh brakuje mocno.

Kminie czy nie wyj**ac bolda i nie podbic primy i mastera.

Ogolem wszystko git dzis push strzele ale jakos super to sie nie czuje.

Na treningu poszlo.
3 serie podciaganie szeroko x8
3 serie wioslo wyciag x15
3 serie tbar
3 serie wioslarz
3 serie tyl barkow hantlami
3 serie triceps wyciag sznur.

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Kawal kunia z ciebie kolego, ale jescze roboty w hooj, detali brak narazie ale baza dobra, ile nastera leci? Woda nasiakles czy mi sie zdaje?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870112
Ty serio myślisz, że ten bold przeszkadza w redukcji? Paweł Trukawka w tym roku leciał 750mg bolda do końca redu (miło być do zawodów, no ale... ), Łukasz Mizera podobnie. Sam też nie będę odstawiał. Nawet Adam Suker prawie do końca do NPC leciał. Na tym poziomie i etapie to ze dasz więcej primy i mastera nic nie zmieni. Nie w środkach szukaj rozwiązania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Nie uważam ze przeszkadza w redukcji bo w Przemo w jaki sposób mialby przeszkodzic? Po prostu mysle czy nie wrocic do patentu z przed roku ktory sie bdb sprawdził. Ja mam kilka dobrych kg fatu do zbicia i spbie spokojnie redukuje, miche mam czysta na 99% cardio robie, zmiany widze np zyly na brzuchu wczoraj po prysznicu wieczornym wychodza, wodac ze bf jeszcze wysoko i trzeba ciac ru jest rozwiązanie . Mam czas robie swoje. Acidm swiatlo ch**owe, nadal tlusto, woda? Nie wiem to foto wieczorem a tu z porannymi nie wiele ma wspolnego. Zobaczymy w sobote przy standardowym oswietleniu. Master 500 prop 500 prima 500



Mowilem ze rwdu bede konczyl z waga z 8 z przodu


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-04-16 07:26:17
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Wydaje mi sie że tych zmian i tak w żaden sposób nie odczujesz.... Tu trzeba czasu i cierpliwości ;) z gh to tez takie różne teorie bo co ono jak co to jedynie ci trochę wody trzyma ale ty masz do dopalenia sporo fatu jeszcze więc zeszło tę 2-3 kg po odstawce wody/nabicia i teraz trzeba ciąć. Ja rok temu gh odłożyłem chyba 5 dni przed startem a wtedy juz bylem bardzo suchy. Jeden zawodnik z ciekziej który też zawsze się mega suchością wyróżnia a byłemu z nim na zawodach na jesień to w ogóle gh nie odstawia a teścia do końca leci i to długiego ;) wiadomo na gh tez pewno gorzej dociąć więc może i lepiej odłożyć ale do Konc według mnie nie trzeba jesli nie wychodzisz na scenę. A głównie mi chodzi o to że trzeba tutaj poprostu czasu i pewne zmiany w środkach na tym etapie wiele nie pomogą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870112
No to primkę możesz spokojnie na 700 dać, ale mastera raczej już bym nie zwiększał. Nie trzeba Ci większej dawki, 700 to pod zawody już się leci

Mario w sedno


Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2020-04-16 07:28:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
A bolda 600 idzie zapomnialem dodac. No i spoko dzieki za rady chlopaki. Marian od gh zeszlo mi 1 kg. W ciagu 10 dni i tyle. Teraz juz leci dalej fat obstawiam


Znacie mnie i u mnie kombinacje czeste ale w ch** sie hamuje w tym roku i dobrze na tym wychodze. Takze bez zmian lece sobie dalej


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-04-16 07:30:42
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
no czyli masz przykład ze to gh tak wiele nie trzyma ;) plusu moze szukac wtym ze bez gh wrazliwosc sie poprawi i szybciej poleci :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tylko tej pełnosci nie mam po klatce i barkach to widac. Cos za cos. No bez gh mam wrażenie ze ta redu lepiej idzie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konrad - Przygotowania do debiutów w TSK w Łodzi 14-15.12

Następny temat

Trener bikini fitness

WHEY premium