SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dmq92 - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 309822

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
I to co napisaliście wyżej pokazuje właśnie że każdy z Was poddał się tysiąc razy i tysiąc razy popełnił błąd w tym i w tamtym. Potknął się i nie wstał na czas przy jednym czy drugim razie ale ciągle wyciągaliście wnioski. Znaliście swoje błędy ale nie umieliście na nie od razu zadziałać aż w końcu czas i doświadczenie zwyciężyło ze słabościami. Dzięki temu osiągnęliście na danym etapie swój cel i formę.

Tak jakoś to widzę.
Reasumując, ciężko mieć super udane pierwsze cięcie ze skórą jak pergamin tak jak mieś super udany pierwszy seks
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 336 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5726
Hellboys
Turbo poradziłeś sobie z tym sam, czy zmagasz się jeszcze z tym problemem?


Nie poradziłem, zawsze się to dzieje na redukcji. I szczerze mówiąc im częściej próbowałem tym szybciej się pojawiało. Teraz jest plan już od 1 stycznia ruszyć z kopyta bo bark wyleczony prawie całkiem.
Ale wiem że ostatnimi razy już na samym początku redukcji na samą myśl się załączała głowa żarłoka i chciałem żreć na zapas.... I zobaczymy jak bd teraz.

Wcześniej to się pojawiało tylko na końcówkach, później 8-9 tygodni redukcji to był maks a już ostatnie to 1-3 max wytrzymywałem

,,Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Psychodietetyk dobry by się przydał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 336 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5726
dmq92
No food focus to kolejna sprawa do ogarnięcia

Z brakiem słodkiego radziłem sobie za pomocą słodkiej herbaty.
Odstawienie napojów zero pomogło mi bardzo, po prostu po posiłku szła/ idzie herbata i tyle.

Nie kombinuje z żarciem, proste, sycące, dość monotonne. Dzięki czemu na nim się nie skupiam.

Kolejna sprawa to zajęcie. Jak ktoś pracuje 8h potem trening a resztę siedzi na dupie to ehm. Nie dziwie się ze myśli o żarciu.

Praktycznie każdy lubi/ kocha jeść. Ale jak nasz z tym aż taki problem to może warto zmienić sport?

Kocham jeść a potem wyzuty sumienia złość itp, bez sens. Eliminujesz z życia to co u Ciebie powoduje problemy i tyle.

Doa mnie wybór jest jasny. Co mi daje większa przyjemność? Rozwój? świetne samopoczucie? Świadomość ze się spełniam? Czy zarcie syfu?

Traktuje to w ten sposób.

I kosztuje, jak mam na cos ochotę jem łyżkę od żony żeby skosztowac i skupiam się na smaku. To nie niesie konsekwencji, zaspokaja a większa ilość mi po prostu szkodzi. Np siada trawienie wiec nie wliczam itp itd bo to się nie sprawdza. Im lepiej wszystko działa im lepiej się czuje tym łatwiej się trzymać. To ma być styl życia, ja nie robię nic na sile tu nie ma praktycznie wyrzeczeń.

Nienawidzę jak ktoś robi z siebie męczennika, samemu dokonujemy tego wyboru a potem większość narzeka.
To jest niewłaściwe podejście. To szczęścia nie da na dłuższa metę

Ktoś kończy redu i myśli o tym ze będzie wpeirdalal. Ja mysle o tym jak to zrobić żeby trawić dobrze, umieć zrobić vacum i dobrze się czuc potem o tym żeby w miare wyglądać i zliczyć progres.

Mind set










Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-12-28 13:24:50


Ja raczej nie mam czasu zeby usiąść w ciągu dnia a gdzie tu żeby siedzieć i myśleć o jedzeniu.
Ja ogólnie jem jałowo bo mi sie nie chce kombinować, nie zależy mi jakoś na smaku czy wyglądzie żarcia. Myślę że problem z zaburzeniami gdzieś indziej na problem niż w samej chęci zjedzenia czegoś dobrego.
Raczej jest to efekt braku energii, ciągłego zmęczenia raczej lekkie stany depresyjne itd CH... wie skąd to się bierze.
No i napewno co zauważyłem to że muszę robić posiłki na cały dzień, bo inaczej jak przychodzę zmęczony żarcie nie zrobione to mi się nie chce, nie mam czasu i najczęściej łapie coś szybkiego gotowego naje... tluszczami i cukrem i zapijam białkiem a potem siada trawienie retencja kosmiczna itd chyba że to mocniejsza redukcja to już jem objętościowo ale wtedy to i twaróg z kakao mogę jest i 5-7 na raz a potem zdychać.
Trzeba bd się zgłosić do kogoś albo opracować jakiś plan, jak wyżej znaleźć powody itd i chyba mam na to 4 dni.

Co do deadlinu to w moim przypadku chyba musi on być bo jak widzę cel to jakoś się trzymak

Zmieniony przez - Turbo94 w dniu 2021-12-28 19:33:58
1

,,Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25067
W sumie do niedawna miałem to samo nie pije nie biorę innych używek więc jak coś poszło nie tak rzucałem się na żarcie żal mi było siebie i bliskich jak żarłem bez opamiętania jak słoń choć wiedzą w domu jak kocham to co robię czyli reżim i treningi bez tego jak bez tlenu można wierzyć lub nie ale dziennie potrafiłem zjeść spokojnie za 250zl słodyczy paczków itp ciśnienie 200 bo waga codziennie po 3kg w górę ale wziąłem się w garść bo jak mam wybrać to co kocham bardziej czyli kulturystykę a żarcie no to odpowiedź jest i była jasna Bodybuilding zawsze!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Turbo znam to. Dlatego trzeba to z głowa robić a nie doprowadzać do zajechania. Proste to serio działa
Ja się raz nie wyspie i już mnie ciągnie, wiec co robię? Pilnuje snu.
To samo z ogólna regeneracja. Trzeba to ogarnąć gdzie tkwi problem. Ja obstawiam ze tam gdzie u mnie czyli zajechanie. Zawsze to samo.


Obecnie odpoczynek

Test c 25 ed
Master p 20 ed
20t3 + 100t4
60 clen
60 telmisartan
1.5iu gh rano 1.5iu gh 30 min przed snem
500mg metforminy długiej 30 min przed snem
Ghk cu 1mg w rozstępy

Wczoraj nogi
Bez wypiski bo inna siłownia. Od jutra powrót z dopięciem wszystkiego.
Z rana standardowo vacum plank brzuszki


Micha W dt
1. 2 całe jajka 30g izolatu 10g wegli z owocow 100g kleiku z maki ryżu 100g fasolki
2. 225g kurczaka 80g ryżu 100g fasolki Pre
3. 150 kurczaka 120g ryżu 100g fasolki Post
4. 60g Izolat 150g kleik ryżowy 75 wiśni/malin
5. 250g łososia 350g ziemniakow 100g fasolki

Dnt 1. 3 całe jajka 300 ml białek
2. 225 kurczaka 65 kleiku z maki 150 fasolki
3.225 kurczaka 65 ryżu 150 fasolki
4. 225 kurczaka 100 płatki ziemniaczane 150 ogorek konserwowy
5.225 kurczak 100g płatki ziemniaczane 150 ogorek konserwowy 10 lnianego



Wiec jest co jeść. Kroki 10k i z tym największy problem bo ciężko mi poniżej 12 zejść ale za to w weekend udaje się robić mniej i średnia 10k trzymać







Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-12-29 07:37:57

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-12-29 07:39:28
7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 150986
Ghk stosujesz już dłuższy czas czy dopiero zaczynasz? Efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Dziś zaczynam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208433
W jaki sposób odmierzasz takie małe ilości SAA? Przecież takie 25mg(ok. 0,1 ml) to zostaje w samej szyjce od strzykawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Insulinowki kolego. Bije nimi od 2 lat jakos będzie. Czy mam 2 ml ed czy. 0.35 w tym wypadku to nie ma problemu. Jak zaciągasz okej to lecisz do kreski i w igle tez masz sok i szyjce wiec nawet jak Ci zostanie w tej szyjce to i tak przecież masz to uwzględnione. A czy będzie 20mg week więcej czy mniej? Co to za różnica? to mostek mam odpocząć a nie przejmowac się p******ami i samemu sobie problemy stwarzać
3
Nowy temat Temat Zamknięty
Wiecej