SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dmq92 - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 313793

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Czasem trzeba zrobić krok w tyl zeby później zrobić 2 do przodu choc u mnie w większości to sa 2 do tylu hehe ale czasem trzeba
1

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
dmq92
Ja po prostu lubię pic. :)

Poplynalem w nocy z zarciem... zostawie to bez komentarza.


Od dzis nowe makro
400b 50t 290ww



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-07-27 09:41:49


Mój chłop <3
No stress Przyjacielu Przy aktualnej formie i reszcie spraw takimi rzeczami to Ty się w ogóle nie przejmuj sam mi powtarzałeś!

Było - minęło - pora lecieć dalej I tego się trzymajmy
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
Spora zmiana w makro
A tam poplynac z zarciem mozna, ludzmi jestesmy a forme i tak sztos zrobiles w cholere.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
sory, ale co wy za bzdury wypisujecie, skoro napisal jasno, ze ma wyrzuty to nie ma tu co klepac po ramieniu, zreszta widac, ze on tego nie szuka, a wprost powiedziec, ze dal dupy, czego sam jest swiadom ... chce cos osiagnac i dociac, a jeszcze sporo pracy przed nim to musi podejsc do siebie surowo, a nie , stalo sie h e he he he
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Dejwikkk
sory, ale co wy za bzdury wypisujecie, skoro napisal jasno, ze ma wyrzuty to nie ma tu co klepac po ramieniu, zreszta widac, ze on tego nie szuka, a wprost powiedziec, ze dal dupy, czego sam jest swiadom ... chce cos osiagnac i dociac, a jeszcze sporo pracy przed nim to musi podejsc do siebie surowo, a nie , stalo sie h e he he he


Jak zacznie do siebie podchodzić surowo to skończy się to jeszcze gorzej
Teraz ma ważniejsze sprawy niż obwinianie się tym że zjadł za dużo.
Tym bardziej że nie szykuję się na zawody a jak zacznie soe obwiniać to skończy tak jak kiedyś że będzie wpyerdalal jak głupi...
To długa historia i uwierz mi że nie jest taka łatwa jak Ci sie może wydawać
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Rozumiem dejwika i ma swoje racje. Lukasz rowniez ma racje i zna temat Poltorej roku nie mialem takiej sytuacji jak wczoraj ze o 3 w nocy pojechałem po torbe slodyczy a kiedys to byl standard. Takze zapominam i sprawie i lece dslej z tematem. Nie chce sobie tym głowy zawracac, nie chce do tego wracac bo to jest stan chorobowy z którym walczylem 7 lat. Bylo minelo. Mam zmiane makro co mi pasuje bo jestem zdecydowanie bardziej syty. W 1 dzien formy nie zrobie i tez jej nie sp******e. Zrobilem krok w tyl aby zrobic kolejny do przodu. Od 6 tyg stoje w miejscu progres znaczaco zwolnil ale iestem dobrej mysli. Nie bede p******il ze jest kolorowo i nie wiadomo co i ze nie wiadomo co zrpbie. Jestem nastawiony pozytywnie, mam cel i , podknieciami ale realizuje go dalej.

I dziekuje wam, bo tak.


A na ironie ogladalem wasz filmik Dejw i k***a pompa byla z tych co jedza po nicach o ich grelina meczy. I mowie sobie ns treningu oodczas rozciągania k***a jak dobrze ze sie z tym uporalem a 6 godzin później op*****lalem w srodku nocy kielbase slaska z bialym pieczywem przed lodowka w srodku nocy. Potem na odcinie stacja benzynowa a nad ranem.... mysl o tym ze tosty z piorkiem moglem k***a zjesc i nic by sie wielkiego nie stalo. A tak doj**alem 5000 kcal eh.


I nie chcialem o tym pisac bo jest mi kirwa po prostu wstyd. No Cóż



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-07-27 17:47:40

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-07-27 17:49:09
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Ja nie napisalem tego po to zeby Cie dobic, a po to zebys wlasnie zrozumial, ze takie rozwiazanie guzik Ci dalo, a masz ambicje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja to wiem lece dalej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Poszlo 2x milka oreo
Kurki z kremem
3x big milk rozek
1 czekilada solone migdaly
Hity cala paka
2x princepolo
2 kielbasy
Pol chleba
6 nektarynek
1l cartdore
2x 0.5l innych lodow.

9000 kcal okolo jak liczylem.


I noga teraz.





Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-07-27 18:59:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
A tam k***a wstyd . Wstyd jakbyś szedł w zaparte ze wszystko od a do z dopięte i oszukiwał sam siebie i innych do okola . Droga na szczyt zazwyczaj jest kręta
1

omerta 2

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konrad - Przygotowania do debiutów w TSK w Łodzi 14-15.12

Następny temat

Trener bikini fitness

WHEY premium