SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dmq92 - z parówy w kabana [BLOG]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178062

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tak Jak Przemo. Poza tym rozmiary są tylko że k***a kroje są tak c***owate że k***a mac... A czwórki odpuszczam bo dwójki mega kuleja. Widziałem nogi Przemka w łodzi i ja serio nie mam dwojek. Caly trening się gapilem z ukrycia jak pedofil na czterolatke Nadrobie dwójki i górę to potem jak doj**ie to dredy będę z plandeki na jelcza szyć ta dejw tovjuz całkiem Ale i tak myślę że Przemo ma lepsze dwójki choć Dawida na żywo nie widziałem. Co do Jordanów to mam stopę 47.5 więc mały wybór mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21563 Napisanych postów 30793 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870570
Wątpię czy mam lepsze dwójki niż Dawid. Jednak co na żywo to na żywo, zobaczył byś jego, to pewnie inne wrażenie by zrobiły. Poza tym - sam wiesz, że ja to zupełnie nie ta liga Ale co fakt to fakt - mocna dwójka robi wrażenie, cała noga wygląda dużo potężniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Myślę że w 2020 już w miarę kompletna będę miał sylwetkę wtedy można będzie swirowac co do progresu na nogach to mega wrażenie na mnie Damian Switala zrobił. Pamiętam jegovpoerwdze starty A teraz to jest k***a masakra. A Dawida gdzoes dorwe na żywo to porównam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5409 Napisanych postów 15426 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388424
kroje sa ostatnio jakie sa, duzo na cieplych i hispterow robione gaspa swietne masz jeansy ale kojarze cos kolo 150euro para(kupowalem na swieta pare szmat bo bylo 50% off i np super wrist wrapy camo sygnowane cisternino zaplacilem kolo 10euro, chyba olimpowskie u mnie tansze sa a mam kumpla co sponsoruje go tak jao by gasp, teraz byl w magazynie flex, i jak chcesz , to moge ci koda podeslac na priv, jak bede mial )
super dresiwa masz od otomixa - taki duzo lepszy mordex a albo spodnie cargo kupuj(ja cale zycie chodze, chociaz w udzie nie mialem nigdy wiecej jak 70cm) no i zobacz w sklepach skejtowskich dzinsy, 100pro, mass itd itp, to jesy foto ze sklepu w szczecinie? bo u mnie w sportowym identyko przebieralnia jak sklonowana
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Haha z Opola No kodzik chętnie zgarne A spodnie wlas nie biorę że skejtowskich sklepów i w udach dobre Ale łydki luźne bardzo i za długie...
I tak na marginesie fajnie jest bo mi ostatnio laska powiedziała że to już nie wygląda naturalnie i dziś znajomy też także k***a wkoncu nie wyglądam jak Natural


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-03-02 19:06:15
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887273
hahahah takie komplementy najlepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
Pierwszy stopien komplementu - czy Ty cos cwiczysz.
Drugi stopien komplementu - czy bierzesz suplementy jakies.
Trzeci stopien komplementu - to nie wyglada juz naturalnie.

Osiagnales juz wszystkie levele wtajemniczenia
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Gorzej że mam gh na 4 dni i co dalej to nie wiem bo dostawca w ch**a gra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tu się bierze jakieś sterydiany? Bo ja bych chcioł wziąć tyż, tylko nie wiem od czego zacząć. Muszę ćwiczyć do tego?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaki testosteron na 1 cykl ?

Następny temat

Wspomaganie po 40..

WHEY premium