SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dmq92 - z parówy w kabana [BLOG]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177835

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
dokladnie, mam pare tematow zaznaczonych w kilku dzialach i fajnie czyta sie lekturki co dzien :)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
dmq92
Mesja no o to chodzi. Ale jednak wiesz wolę uważać. Aleks 120kg 4ta seria tym ciężarem. Robilem 150 ale technika z dupy więc zmniejszamy poprawiam technikę i dodaje kg. ego na bok


Zdjąłbym jeszcze z 20 kg bo według mnie jeszcze troche szarpiesz
Najlepiej zrob sobie pierwsze serie rozgrzewkowe z ciezarem np 50-60 kg i wtedy mega czysto technicznie, poczujesz wtedy prace plecow i dokladasz po 10-20 kg az przestaniesz je czuc (plecy) to bedzie oznaczalo ze juz ciezar jest za duzy
3

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
No podzielam zdanie Alexa , masz zdrowy kręgosłup to sobie go szanuj . Nie popełniaj moich błędów
Co do długiej deci nie ma się czego bać wg mnie sajdy są zdecydowanie mniejsze niż npp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No standard Paweł. Mody głupi A potem pół ciała rozj**ane Jason dzięki kobietę mam wymarzoną. Zawsze miałem szczęście w życiu nie ukrywam tego. Ogrom zawdzięczam jej, rodzinie i przyjaciółom. Zawsze im to mówię i podkreślam, doceniam po prostu. Sam bym zginął marnie bo byłem swojego czasu grubo na dnie bez perspektyw i jak tak patrzę wstecz co u mnie było 5 lat temu... Tak rano to rozkminialem, mógłbym książkę napisać, bo to nie tylko przemiana fizyczna Ale mentalnie taka zmiana no nie do opisania. 5 lat temu mało kto we mnie wierzył, że coś osiągnę. Sam w to nie wierzyłem. Kobieta mi konto doladowywala na tel bo byłem bez pracy 2 lata tylko doryczwo czasem cos a i tak poszlo na balet. Nie wiem co ona we mnie widziała. No jest to nie do opisania. Ale nie raz słyszę to z boku od ludzi że mnie podziwiaja ta zmianę. Ale to wyszło samo w siebie bo jak ktoś człowiekowi pokaże inna drogę A mu zależy to da się zrobić wszystko.

Teraz wesele w tym roku, zaczynam budowę domu, często myślę o powiększeniu rodziny na co jeszcze sobie daje czas na spokojnie panstwowa robota, pogodzony z rodzina i dobry kontakt, mam jakiś plany i jakieś jutro.

Czego więcej chcieć? I najważniejsze nauczyłem się cieszyć małymi rzeczami A na problemy na które nie mam wpływu nie marnuje czasu.


Dla jasności nie pisze się żeby się chwalić k***a bo jestem jakimś narcyzem, chce pokazać że każdy może skoro taki przypadek jak ja dał radę.
No co do wiosła chłopaki to właśnie w tą stronę pokombinuje. Dopracuje to.




Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-02-16 12:09:57

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-02-16 12:11:41

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-02-16 12:19:45
9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887248
Bo najważniejsze w życiu to trafić na odpowiednie osoby Które wyciągną do Ciebie rękę nie tylko wtedy gdy coś chcą. Co do tego co widziałam w Tobie Karina - po prostu dobrego człowieka którym trzeba się zaopiekować bo tak naprawdę jest inny niż był i miała rację
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Tak słodko się tu zrobiło, że za rogiem widać tęczę

Fajnie się to czyta, tak jak Pany z góry, przy kawce akurat.
Bez opyerdalania się.
1

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Każdy normalny facet potrzebuje osoby/rodziny/przyjaciół/kobiety, potrzebuję wsparcia, bo bez tego na dłuższą metę nie idzie ogarnąć psychicznie. Super dziennik, aż żałuję że dopiero niedawno go odkryłem.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452

B 240 W 550 t 50 
1.omlet z truskawkami.
2.manna z płatkami sniadaniowymi, malinami i wpc.
3. Babka mojej kobiety PETARDA. Zrobiona w wersji fit Ale trzeba dopracować.
4. Tosty z poledwczkami i papryką.
5. Pójdzie omlet.



Omega 3 3tab Olimp 
Nac 1.5g
Policosanol 20mg
Cynk K** 1 tab
Zma sfd 3 tab. 
Chrom 200 mg do 2 pierwszych posiłków wraz z Ala.
Debutir 
Sanprobi 
Udca
Hepa

Przedtreningowo 1 tab tussi 400g kofeiny i szot z aakg.
Z towaru  
Prop 700 genamed
Novo 40mcg
Masteron e 400 week androchem 
Exe 3/4tab ed.
Cabaser 1/4week 
Antek pw inj 50mg. Melia
Insa post workout 11iu.
Gh 2.5 iu imperial rano i wieczorem.

Dobrze dziś trening wszedł. Było widać już ten gabaryt. Wraca to wszystko powoli. Góra na dobrej pompie. Z rana też już nie taki płaski. Zdjęcia Naczczo.
11 iu insy do 195ww. Zaj**alo mnie mulem dziś zobaczę w poniedziałek jak będzie.
Na barki poszły 42ki na luzie w 3 seriach także też już wraca siła.
Zszedlem na 1 tak tussi przed tren i też dobra decyzja. Lepsze skupienie.















3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
Powiedz jak ten antek inj pw ,jak to czuc? Sporo sie o tym mowi ostatnio metka czy antek wlasnie
1

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Mete czuć w ch** na treningu. Od 1 strzału. Antka czuje coraz lepiej ale jego efekty widać też na codzień. Całkiem inaczej jak na moje. Antek musi się wkręcić tak mi się wydaje. A ta metka działała w moment. Też masteron ogranicza tą retencje bo jak ziomki u mnie bili bez to puchneli w oczach.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaki testosteron na 1 cykl ?

Następny temat

Wspomaganie po 40..

WHEY premium