SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dmq92 - z parówy w kabana [BLOG]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177824

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tobiasz
Obudziłem się z ręka w nocniku , jedyne na kogo mogłem liczyć to rodzina , która najbardziej ucierpiała , bo kolegów jak było wielu , nagle nie było nikogo . Sorry za rozczulenie , będę musiał zbadać e2 bo chyba wyj**alo ;))
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Nie martw się lux. Nie jesteś tu sam z podobnymi przejściami . Do szklanki czy kreski kolegów nie brakuje , tym bardziej jak stawiasz jeszcze . Jak się noga powinie to już ciężko żeby ktoś rękę podał . Niby się mówi , wszystko dla ludzi z umiarem . Tylko ten umiar to cienka linia która łatwo przekroczyć . Podobnie jak w Twoim przypadku i i mnie rodzina najbardziej dostała po dupie . Teraz można powiedzieć , ze z tego wyrosłem chodź czasem demony przeszłości wracają . Jednak teraz potrafię rozróżnić sprawy . Obowiązki , itd . Wtedy wróciłem do domu miałem obiad ciepły , ciuchy złożone w kostkę itd . Teraz jak nie ugotujesz to nie zjesz , jak nie zarobisz to nie kupisz , jak rachunków nie zapłacisz to podziękują . Człowiek nabrał pokory , ale lekcje od życia nie zapomniana .
6

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic dodać nic ujść , podpisuje się pod tym mesja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35065 Napisanych postów 89953 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941025
Na pseudo ziomka chyba każdy się przejechał...na szczęście mam kilku prawdziwych , wiem że jak zadzwonię w nocy to wyjdzie i pomoże niestety mogę ich policzyć na palcach jednej ręki...
Każdy znać dorasta i jeśli ma łeb na karku to ogarnie bo priorytety z czasem się zmieniają...Człowiek za małolata miał wszystko w dupie tylko melanż i rvchanie...teraz są ważniejsze rzeczy jak rodzina itp...

Lux graty że ogarnąłeś bo nie każdy by potrafił...

Dmq sorry za spam..!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Lepiej mieć 1 prawdziwego ziomka niż 10 fałszywych. Ja z narko nie miałem styczności jedynie browar ale lubię do tej pory i czasami jeszcze poplyne A żeby spamu nie robić to kopyta zayeb... cała sylwetka fajną ale nogi kozak
2

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja spamuje wszedzie to jak ktos u mnie pospamuje to dupy mi nie urwie. Czasem warto pogadac o wszystkim i o niczym. Z rana wam napisze jak wizyta u lekarza poszla z tym cisnieniem bo cyrk jak ch**
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887248
Czyli dobrze że wysłałem filmik na "spuszczenie" ciśnienia xD hahahahahahahaha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Taaaa hahahah az mnie z miejsca na zBiegowy na ekg wysłała i holter będzie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
U mnie chłopak z roboty dostał jakiegoś wirusowego zapalenia mięśnia sercowego czy coś takiego

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Wczoraj dnt wegli 100 mniej niz w dt.
Wiec zamiast kaszy manny poszedl sernik Kariny ;p.

Moj kardiolog ma wyj**ane i wzial cały maj wolny a nie bardzo widziało mi sie czekac tyle wiec zapiszlem sie z pakietu medycznego do lekarza 1 kontaktu i tu liczylem na skierowanie do kardio. Z tym pamietem mamy wszystki z darmo rezonansy inne p******y i maja na wykonanie 2 tyg.
No i wbijam to pani na godzine 15, pyta co mi jest i mowie ze mam problemy z ciśnieniem... nie dokoncxylem zdania i juz byla diagnoza ze od sterydow no tak jakby inaczej xD

I mowie ze mam za niskie rozkurczowe a nie wywalone w kosmos. Ona mowi ze to od sterydow no tak . Ja mowie ze testosteron raczej powoduje podwyzszenie cisnienia nie jego spadek i sie zaczyna a ma oan wiedze medycza bo watpie.
No to mowie siedze w temacoe od 9 lat i tak posiadam podstawy wiedzy medycznej i nie jestem kretynem walacym towar bez podstaw.

Ona do mnie ze nie mam podstsw i sie pyta jamie moga byc skutki uboczne
No to jej wywalam listę mowie jak temu zapobiegac itp itd.
Ona do mnie ze skad moge wiedziec jakie mam poziomy hormonow itp no to mowoe ze sie badam regularnie nie raz co miesiac. No to w szoku ze kurde ktos pilnuje profilaktyki i nie jest tępym koksem. I troche zeszla z tonu. I mowi ze pracowala w poradni endo i ze ma jako taka wied,e no to jej tlumacze na co zwracam uwage co badan na co ma wplyw to co biore slaczego biore bo mialen lh fsh w dole i test ponizej normy i ze komfort zycis sie podniósł itp a nie ze jedyne o czym mysle to nabijanie kilogramów. No to dslej juz milczala i dochodzi do pomiaru cisnienia i.... 180 tetno cisnienie 170/90...

WIDZI PAN JAK ZA NISKIE TO OD STERYDOW


No to biore jej dlon klade na tetnicy szyjnej i mowie. Czy wyczuwa tu pani puls 180 mimo tego co pani do mnie mowi od poczatku wizyty? -No nie..

I mowoe ze w domu pomiaru dokonuje czasem kila razy dziennie i cisnienie waha sie od 110-130 na 40-60. Tetno 60-80

To nie mozliwe pewnie ma pan cisnieniomierz z lidla haha smieje sie.

Mam omron m6 uzywany w szpitalu gdzoe oracuje moja kobita, cisnieniomierz najnowszej generacji.
- aha to fsktycznie dobry cisnieniomierz.

to pomiar chyba bledy prawda? Noooo tak... to prosze isc do zabiegowego na ekg i tam pomiar klasycznym cisnieniomierzem.

Baba przed zabiegowym do mnie ze mam usiasc bo szybki jestem i posiedziec 10 min. No trudno nie byc nabuzowanym po 3 kawach efedrynie i p******nietej pani doktor

Ekg ideal, pomiar cisnueniomierzem z problemem bo rekaw maly standard...

Cisnienie 120/60.

No i wracam do pani doktor.

Nie mozliwe no ja chcialam pana przeprosic bo pana zle ocenilam mial pan racje z ciśnieniem i jest pan oczytany, te cisnienie pewnie przez to ze pana tak zdenerwowalam. Ja mowie nie zdenerwowala mnie pani ja spokojny człowiek (jak ch** xD) i zrobila kolejny pomiar tym swoim i 125/52 tetno 68.
No to ja panu dam skierowanie do poradni endo tam do mojego znajomego prosze sie udac w sprawie pana hormonow jak pan chce i tu badanka przepiszemy no i holter zalozymy za tydzien i loda panu jeszcze zrobie(zart ale bylo widac ze jej glupio i chciala to jakos zalagodzic ) takze holter bedzie bez wizyty u kardio i za darmo takze spoko a potem z wynikami do cardio. potem oj**alem sernik u Kariny + kawa i jazda na poradnie małżeńską i wieczór spedzony na ogarnianiu zaleglej roboty


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-05-16 07:32:28
11
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaki testosteron na 1 cykl ?

Następny temat

Wspomaganie po 40..

WHEY premium