SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dmq92 - z parówy w kabana [BLOG]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177792

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Starty stratami ale formę widzę zyciowa kręcisz... powodzenia tak trzymaj
1

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tobiasz dobrze gadasz , ja na balety ,koks i d***** , więcej wydawałem . Wydatki miesięczne na saa i jedzenie , to pikuś:)
Na zawodach nie będę , bo ja zwykły amator jestem ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Tobiasz, zerknij do Damiana do tematu. Planujemy cos pomachać na Spartakusie. Weekend 6-7.04 wchodzi w grę, wpadłby tez domino. Damianowi niedziela pasuje ale spytalem o sobotę i czekam na odp. Dawaj jesli pasuje termin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
prz1993
Dokladnie, jakie bez sensu gadanie. Mumin, a po co kupujesz kolarzowki za kilka kafli, jak na rowerze to sobie i na skladaku możesz pojeździć w okol bloku? Jednego to jara, drugiego nie. To że ktoś tego nie rozumie, nie znaczy że ma pisać, że to bez sensu.


teraz nadrabiam temat i tak czytam i niewierzę co niektózy piszą, ale Przemo to idelanie podsumował ;)

wiec juz w sumie nic wiecej od siebie nie dodam:D ale kazda pasja hobby jest drogie nawet jazda konno czy wędkarstwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
opalinho
Tobiasz, zerknij do Damiana do tematu. Planujemy cos pomachać na Spartakusie. Weekend 6-7.04 wchodzi w grę, wpadłby tez domino. Damianowi niedziela pasuje ale spytalem o sobotę i czekam na odp. Dawaj jesli pasuje termin.


Pasuje mi, piszę sie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Marian nie wierzysz co niektórzy piszą bo sam siedzisz w tym po uszy tak samo jak kilku innych tutaj a prawda jest taka że kulturystyka to tylko iluzja i choroba psychiczna.

Wszyscy sie tutaj powinniśmy leczyć na głowę bo nikt o zdrowych zmysłach nie będzie walił w siebie tyle chemii wydając na to majątek.
Całe życie kreci się wokół jednego czyli naszego ciała, 24h na dobę myślimy o sobie, bardzo samolubne podejście do życia.
Ustawiamy wszystko żeby pasowało nam z miską i treningami, poświęcamy pieniądze i zdrowie...
Nie mówcie panowie tutaj o pasji...to czysta głupota i choroba psychiczna

Zdrowka!
12

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5404 Napisanych postów 15421 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388370
to zes otworzyl puche pandory natan
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Nie no na racje. Ale to jak kazda inna pasja ktorej sie poświęcamy. Jezeli cjcezz byc w czyms dobry czy najlepszy trzeba poniesc ofiare.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Natan chyba więcej cabaseru potrzeba
A tak na serio to sporo prawdy w tym co piszesz.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Wczoraj Grzechu fajnie mi napisał. Wędkarz jadąc na łososie do Norwegii też wydaje kupę szmalu ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaki testosteron na 1 cykl ?

Następny temat

Wspomaganie po 40..

WHEY premium