SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dmq92 - z parówy w kabana [BLOG]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177832

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1180 Napisanych postów 959 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31227
Nic dodać nic ująć
Też tak chce


Zmieniony przez - jakub9658 w dniu 2021-11-06 07:34:47
1

Najpotężniejszą siłą we wszechświecie jest SIŁA WOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21550 Napisanych postów 30785 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870455
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Pepki panax badałem sporo ich środków i trzymają fason ale trzeba uważać bo każda partia to często inny dostawca prochu/ pośrednicy itp wiec może być lipa tez. Teraz ich gh poszło do badan.
No ryzyko choc póki co wyniki wskazują na bdb towar.
Telmisartan lecę dobre 8 tyg. Ciśnienie stabilniejsze choc problemu nie było zbyt, troche wody zeszło co było wizualnie widoczne przy tej podaży soli wiadomo, jestem spokojniejszy taki luźniejszy. To zauwazylem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Badales poziom D3 przed suplementacją?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tak wynik nie całe 10
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Jakbys w kopalni pracowal
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Pracuje na hali 8-13h bez okien, sztuczne oświetlenie.
W domu dalsza praca przed komputerem/ na telefonie a rolety zasłoniete
Trening również hala. Ekspozycja na słońce tyle co przechodze z auta do budynku. Jedynie w niedziele mam czas żeby usiąść na tarasie z rodzina.
Cardio jak kręcę to z samego rana gdzie słońca tyle co nic zwykle bądź po zmroku
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41867
dmq92
Pracuje na hali 8-13h bez okien, sztuczne oświetlenie.
W domu dalsza praca przed komputerem/ na telefonie a rolety zasłoniete
Trening również hala. Ekspozycja na słońce tyle co przechodze z auta do budynku. Jedynie w niedziele mam czas żeby usiąść na tarasie z rodzina.
Cardio jak kręcę to z samego rana gdzie słońca tyle co nic zwykle bądź po zmroku


Mam to samo w zimie to slonce ,(wogole dzien) widze w weekend.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41867
acidm
Odnośnie spania jest mix gaby melki i ziół, o kaefde ,sleep weel .Tak na codzien spoko opcja tylko dawkę trzeba podbić. ;) A na ciężkie dni to już każdy powinien sam mieć wykminione.


Epitalon bede testowal,wlasanie na poprawe i podniesienie jakosci snu ,bo u mnie juz nic nie dziala.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
hcp
acidm
Odnośnie spania jest mix gaby melki i ziół, o kaefde ,sleep weel .Tak na codzien spoko opcja tylko dawkę trzeba podbić. ;) A na ciężkie dni to już każdy powinien sam mieć wykminione.


Epitalon bede testowal,wlasanie na poprawe i podniesienie jakosci snu ,bo u mnie juz nic nie dziala.

Mi epitalon pomaga.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaki testosteron na 1 cykl ?

Następny temat

Wspomaganie po 40..

WHEY premium