SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dmq92 - z parówy w kabana [BLOG]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177786

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
kazdy ma swoje cele. Skoro wam tak zle to na ch** startujące nie trybie . Bo kazdy startuje to wy tez czy jak. Bo dla mnie skoro macie takie jazdy itp to po co wam to bylo nie wiem. Ja robie to co chce i jak chce a nie na hama do czegos cisne mimo tego ze tego nie chce. No bezsens.


A odłożyć 1000 zl na start to nie jakiś majatek zeby wyjsc w debiutach. I co to za porownanie z wakacjami w usa. Jak ja mowie o jednym starcie. To jakby mowic ch** z tym usa wolalbym nazbierac na lot w kosmos.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-03-24 15:01:35
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402439
lord ile razy startowes w zawodach ?
bo jezeli dobrze kojarzę to nie raz przecież.. a skoro to takie ch... to po co koleje starty byly ? chyba że coś pomyliłem to przepraszam
to samo jak ktoś nie startował nie ma , parcia, nie kręci go to ,to myślę że tego nie zrozumie i też nie powinien się nie wypowiadać w ten sposób...


Zmieniony przez - wincol w dniu 2019-03-24 15:06:44
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21549 Napisanych postów 30785 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870447
Dokladnie, jakie bez sensu gadanie. Mumin, a po co kupujesz kolarzowki za kilka kafli, jak na rowerze to sobie i na skladaku możesz pojeździć w okol bloku? Jednego to jara, drugiego nie. To że ktoś tego nie rozumie, nie znaczy że ma pisać, że to bez sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5403 Napisanych postów 15421 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388370
ja startowalem kilka razy , czego ostatni, to w sumie przez przypadek dla jednego przygotowanie bedzie przyjemniejsze niz dla drugiego i ja niestety jestem w tej drugiej grupie, za duzo w zyciu mi sie kreci i mam wazniejsze plany niz wyjsc sie ponapinac przed zgraja zgredow w samych slipkach, dostac puchar za 50dych i uscisk dloni prezesa. 1000zl to bardzo spoko cena za start wiecej wydalem na samo mieso przez jakies 6-8tygodni dlatego napisalem, po swojemu, bo bylem tam i wiem co to jest, startowalem bo chcialem zobaczyc co to jest od srodka i w sumie nie chce tutaj pisac wiecej, bo zaraz sie zleci ludzi jak much do gowna i jeden drugiego bedzie w internecie glaskal po plecach a w realu jest odwrotnie masz rozstepy i cos tam skory ci zwisa, myslisz ze dasz rade zrobic forme na zawody, to ja nie widze zadnych przeciwnosci, zeby to zrobic i siebie sprawdzic, to nie zadne mistrzostwa swiata a jak sam piszesz - debiuty, wiec czemu nie sprobowac? skoro sam wspomniales o starcie? wiem, ze niektorzy wystartuja i kim to oni nie sa, bo forma byla , bo wsytartowalem sralalala i co z tego? teraz takie czasy zj**ane ze kazdy moze startowac i kazdy celebryte udaje na silce a na necie to juz w ogole 'bostwo' hehe,u mnie pamietam akcje jak jedna bikiniara chciala pogonic zmaszyny goscia ' bo ona startuje i ma prepa' to jest wazniejsza od reszty a gowno prawda, bo jak juz pisalem, kazdy moze startowac, weryfikacje w kazdym kraju to jakas kpina i to nic naprawde szczegolnego nie jest.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 3/24/2019 3:20:27 PM
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No tu cie rozumiem i zgadzam sie. Ape z tym zarciem już nie. Mnie kosztuje zarcie powiedzmy 800 zl miesiąc. Tyle to ja nie cwiczac na alko wydaje bo lubie dobre whisky wiec 2 flaszki na weekend pojda. A zjeść i tak trzeba. Itp takze wiesz zalezy jak na to patrzec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5403 Napisanych postów 15421 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388370
wiem o co chodzi podejdz do tego bez spiny i stresu i zobacz sobie np. debiuty za rok, chyba w lutym? bo ja dat nie kojarze za bardzo jak chcesz wyjsc dla pamiatki jakiegos doswiadczenia... to nie jest kulturystyka sprzed 20 lat, gdzie startowali wybrani i z masa, zobacz teraz na tych ogorkow z meskiej(niektorzy bija to samo co bb i w podobnych dawkach a klasa miala byc dla naturali ) czy te niedoszle modelki w szlafrokach z bikini - klasy dla weekendowych wojownikow gdzies slyszalem, ze jakas laska po pol roku na silce byla w top3 jakis mistrzostw w tamtym roku , czy nawet wygrala to samo z jedna znaszych pro,ktorej nazwiska nie chce pisac, ktora pracowala na recepcji w silce i ktos dla jaj jej powiedzial 'jak juz tu jestes to czemu nie wystartujesz' czy jakos tak teraz to jest cyrk na kolkach a kulturystyka co? coraz mniej osob startuje i taka sama frekfencja ogladajacych, z roku na rok coraz mniej, wiec startuj teraz, bo za 4-5 lat moze w ogole nie byc BB
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No co fakt to fakt jedyna opcja w tym roku by byla. Bo za rok to juz bede mial za duzo na głowie z budowa itp. Takze wtedy silka zejdzie na 2 plan choc bede trzymal forme na bank
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5403 Napisanych postów 15421 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388370
a debiuty sa jeszcze raz? bo chyba fiwe nie ?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Nie wiem ja nie w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaki testosteron na 1 cykl ?

Następny temat

Wspomaganie po 40..

WHEY premium