SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dmq92 - z parówy w kabana [BLOG]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177798

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Holandia to stan umysłu
Zarobki jak dla mnie ok. Nie będę tu pisał konkretnie ile. Powiem tyle że pracuje bez stresu 40h tyg. i stać mnie na to co potrzebuje. Zadowolony jestem.
Ten kraj to sami imigranci. W rotterdamie mieszkają ludzie 55 narodowości. W Amsterdami ponad 150 narodowości. Najwięcej na świecie zebranych w jednym mieście. Takie małe zoo


Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2019-03-14 22:44:38

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
z mocnym polskim akcentem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5404 Napisanych postów 15421 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388370
w irl to samo, jak pracujesz 40h za praktycznie najnizsza krajowa(co mi sie nigdy nie zdazylo takiej stawki miec , bo trzeba sie starac ) to se idziesz i kupujesz co chcesz(oczywiscie nie mowie tutaj ze idziesz do salonu i merca kupujesz ) duzo duzo mniej stresu niz w pl mialem, dublin to jest to samo, co amsterdam,tylko amsterdam wiekszy i wiecej ludzi ale to samo nawalone tyle , ze peka miasto w szwach, malpi gaj a w dbl uslyszec angielski na ulicy to tez nie za czeste bylem na redlight w coffeshopie, polak na bramce, polak+czech za barem, jakies polaki pocpane spod ciemnej gwiazdy w 'naszych' bialych kurtalkach z cropp'a i tylko slyszalem jak gada jeden z drugim ' nie wyciagaj tego, bo mi tylko k**wa przypalu narobisz' co sie dziwic, jak zarobki dobre i to nie niemcy gdzie niemiecki prawie zawsze , trzeba znac... moja znajoma irlandka pracowala w amsterdamie, to jak przyszedl holender i gadal po holendersku, to mogla w sklepie mu powiedziec, ze nie zna holenderskiego( a pracuje w holandii ) i miala prawo nie znac i zawolac kogos, kto zna





Zmieniony przez - lordknaga w dniu 3/14/2019 11:12:30 PM
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Ja Holandię bardzo miło wspominam, ten luz i uprzejmość Holendrów. Do tego tak jak piszecie na wszystko było mimo, że nie miałem jakiś mega wysokich stawek. W Rotterdamie wynajelismy swoją chatke, do pracy przez hol biuro, nie te polskie złodziejskie i leciało. Jedynie Haga mega syfiasta, Rotterdam, okolice Alkmaar za to fajne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niedziela.Nl zrobiła się u kolegi w dzienniku :). Ale fajnie , ze można tez popisać o pracy . ryba266, ja tez pojechałem do Nl jako spawacz dozorowy przez biuro - złodziejskie biuro. Ale za te kasę nie dałem rady cokolwiek odłożyć , krojili mnie za wszystko . Do dziś na e-mail dostaje oferty ze stawka 12,50€ brutto .
No wiec szybko zmieniłem branże i zostałem malarzem z własna firma , i stawka zaczyna się od 27 €.
Wiem jakie są realia w Nl , mieszkam tam od 2007 roku . W centrum Amsterdamu . Najbardziej co mi się podoba to ta Szwajcarska punktualność , pociągów , autobusów ,
Reszta to wiadomo Nl to Nl ....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja byłem w nl na budowie. 25 ton bloczków na łeb dziennie nie raz po piętrach. Czeoroboczny naderwany do teraz się odzywa. Dziś się szykuje mega trening. Tyle że strzał w bark poszedł i pobolewa Ale przy pullu raczej nie bedzoe przeszkadzać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Rozejdzie się jak tam 75 Antka czuć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No jest różnica głównie pod względem wzrostu siły no i nabicie większe jeszcze zobaczymy dziś co bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
ktoś na doświadczenia z antkiem tuz przed zawodami w celu nabicia lepszego ? chce dopytać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Pomysł i sdrolu nadaje się lepiej jest totalnie suchy. Wkoncu to podwojnie metylowany masteron ^^

Wiem że Rafał Karpiński ladowal Antka przed.



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-03-15 11:03:15

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-03-15 11:03:55
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaki testosteron na 1 cykl ?

Następny temat

Wspomaganie po 40..

WHEY premium