SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dmq92 - z parówy w kabana [BLOG]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177850

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Ja też nie stawiam/nie stawialem zawodów ponad Rodzinę, pracę ale właśnie teraz był taki okres, że dało radę się przygotować. Dlatego teraz Tobiasz nie, ale za chwilę będzie po ślubie, dom stanie, zamieszkacie itd i jakby głową wtedy lżejsza. Termin Cię żaden nie goni, widzisz jaki stary pierdziel jak ja się zebrał aby wystartować to i na Ciebie przyjdzie czas jak będziesz tego chciał. A myślę, że warto na własnej skórze się przekonać jak to jest krok po kroku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5404 Napisanych postów 15421 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388371
a tam, nie gadaj ze stary pierdziel jak jestes w miare zdrowy, to w kazdym wieku mozesz sobie wystartowac tylko znalezc sobie takiego trenera co cie ogarnie(jak sam nie dajesz rady), bo niektorzy, to podejscie i wiedza taka, ze jak by mi zaplacili to bym nie chcial byc prowadzonym
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Jakby ktos pytal co u nnie to nadal deload. Od poniedzialku ruszam z nowym planem, aktualnie wszystkocstawiam na regeneracje. Z ciekawostek zrobilem 1 w zyciu strzala w posladki i 3 dzien umieram wczoraj caly dzien goraczka. Naproxen leci ciagle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
:O to gdzie ty tyle tego towaru ladowales?

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
90 procent w lewe udo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Łooo kurfa. Dlatego te giry takie nabite, a lewa większa
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tobissz nie jesteś sam , ja akturat w prawe udo ładuje , bo mi na prawa rękę lepiej , muszę zmienić na lewe , bo prawe już w agonalnym stanie ;) ładuje po 4 cm towaru
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5404 Napisanych postów 15421 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388371
po barkach laduj i w lapy

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 503 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
dmq92
No wszystko prawda a co do tego co Elite pisze to tez chłop ma rację, teraz jak naprawde nie mam czasu przy budownie domu, weselu i pracy a zaraz kilka innych spraw sie wlaczy w to dopiero widze ze jednak silownia schodzi na drugi plan jezeli mam wybierać miedzy 2h z moja kobieta a silownia. Jasne ze znajde na to czas ale zawsze to sikownia byla najwaznjejsza. Zawsze sie przed tym bronilem teraz mam juz inne podejscie. Wystarczyl miesiac. Rodzina jednak najwazniejsza. Tyle ze to nie ma byc wymówka jak 90 procent kudzi mam rodzine to ch** nic nie moge. To lenistwo i brak zaradności


Sporo tego nabrales na barki, ale widze ze dobrze sobie radzisz. Oby tak dalej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Mam kobiete skarb. Bez niej bylbym nikim i nie mial nic.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaki testosteron na 1 cykl ?

Następny temat

Wspomaganie po 40..

WHEY premium