SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dmq92 - z parówy w kabana [BLOG]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177774

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Ka wychodzę z założenia że pasja to inaczej miłość . A miłości nie można wytłumaczyć. Czujesz lub nie :)
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Natan33
Marian nie wierzysz co niektórzy piszą bo sam siedzisz w tym po uszy tak samo jak kilku innych tutaj a prawda jest taka że kulturystyka to tylko iluzja i choroba psychiczna.

Wszyscy sie tutaj powinniśmy leczyć na głowę bo nikt o zdrowych zmysłach nie będzie walił w siebie tyle chemii wydając na to majątek.
Całe życie kreci się wokół jednego czyli naszego ciała, 24h na dobę myślimy o sobie, bardzo samolubne podejście do życia.
Ustawiamy wszystko żeby pasowało nam z miską i treningami, poświęcamy pieniądze i zdrowie...
Nie mówcie panowie tutaj o pasji...to czysta głupota i choroba psychiczna

Zdrowka!


W 100% sie z tym zgadzam ale to właśnie jak każda inna pasja kto do tego podchodzi na poważnie. Mam typa co jeździ konno zajarany tym na Maxa nic tylko o tym. Za konia dal 13tys za stajnie dla niego płaci 600zl miesiąc do tego jedzenia weterynarz itp więc tez nie mało

Wędkarstwo to samo Normalne jechać na kilka dni siedzieć dzień i noc na zastawce i czekać? Wsypać tone zanenty zeby ryba podeszla. Kupić kij do wędki za kilka tys kolowroteki ito to samo a juz nie mówią co maja i echoodnsy łódki itp

Wszytsko co chcemy robić na poważnie wygląda jak wygląda..

Ja przyznajej przez BB i zawody zwiedzilem kupę świata gdzie inaczej bym napewno tam nie pojechał.... Poznałem w hvj mega ludzi nie tylko Polaków bo i różnej narodowości a to co sie przeżyło na scenie... Każdemu życzę :)

Więc może i to poj**ana choroba ale cos trzeba w życiu robić. A żyć z dnia na dzień to co to za życie :)
Może kiedyś bede tego żałował może nie kto wie... Ale pewno jakby nie BB dalej bym j**al na 3 zmiany w państwowce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Bo najważniejsze to być szczęśliwym k***a jego mac, skoro komuś sprawi a to frajdę to dlaczego miałby tego nie robić? Może jesteśmy zj**ani na bani, ale większość z nas robi chyba to dlatego bo to kocha ? A jak każda pasja wymaga poświęceń, jedna większych druga mniejszych, ale w każdym przypadku trzeba sie poswiecic i z czegoś zrezygnować...

Co do pieniędzy, mój brat wydał (mogę się tylko domyślać ile bo nie chciał się przypucowac) z 10tys zł tylko po to, żeby zdobyć jedna z najwyzszych gór na ziemi (nazwy już nie pamiętam), więc dla przeciętnego Kowalskiego taki wydatek jest co najmniej niedorzeczny...

Świat bez takich zj**ow jak My byłby strasznie nudny, a osobiście wolę przeżyć życie tak niż prowadzić jakieś zwykle, szare życie, pracując od 8 do 16, jedząc jeden posiłek po pracy składający się z ziemniaków i schabowego, a później wieczór spędzić oglądajac telewizor, a jedynym osiągnięciem byłoby splodzenie dzieci.

zdrówka.
9

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21549 Napisanych postów 30785 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870447
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Pasja pasja ale jak założycie rodziny to inaczej na życie bedziecie patrzeć
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5403 Napisanych postów 15421 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388370
niektorzy nie maja w planach rodzin znam i takich, ale sam po sobie wiem, ze z wiekiem sie podejscie zmienia do wszystkiego, bo sam sie kiedys zarzekalem, ze bedzie inaczej

wedkarstwo czy jazda konna to troche po p***zie dostaje kon i ryby a nie my ale kazdy niech sobie tlumaczy na swoje ja sam zawsze jak ktos sie mnie pytal "po co startujesz" to mowilem polprawde polserio - bo p******niety jestem

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887242
lordknaga
niektorzy nie maja w planach rodzin znam i takich, ale sam po sobie wiem, ze z wiekiem sie podejscie zmienia do wszystkiego, bo sam sie kiedys zarzekalem, ze bedzie inaczej

wedkarstwo czy jazda konna to troche po p***zie dostaje kon i ryby a nie my ale kazdy niech sobie tlumaczy na swoje ja sam zawsze jak ktos sie mnie pytal "po co startujesz" to mowilem polprawde polserio - bo p******niety jestem


Z całym szacunkiem ale zarówno w jeździe konno jak i wędkarstwie człowiek potrafi dostać bardziej po doopie niż zwierzę

To takie zamknięte koło.
Założy rodzinę ale będzie zarabiał na tyle żeby móc sobie na to pozwolić to będzie to robił.
Nie ważne co w życiu będziesz robił zawsze znajdzie się ktoś kto będzie uważał Cie za poyeba.
Najważniejsze, że Ty masz z tego fun a to co myślą o tym inni to ich sprawa
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5403 Napisanych postów 15421 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388370
dlatego pisalem, jak ktos chce sprobowac, to czemu nie? jak masz juz rodzine, dzieci, to nie ma co czarowac, ze czasu bedzie mniej i nie inaczej przecie
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
To ja będę przeczyl tej teorii, bo ja najpierw że tak to nazwę "ustabilizowalem" się by potem wystartować. Raz w życiu chciałem dla samego siebie przejść przez cały okres przygotowań, zrobić to najlepiej jak potrafię i finalnie się udało.
I Rodzinę mam, 2.5 letnią Córkę która nie rozumie, że Tata któraś noc z rzędu spał 3 czy 4h - masz iść układać puzzle i tyle. I do tego zrobić posiłki,machnac trening, a jak już wieczorem zasnie to nie walisz się na kanapę tylko jeszcze na rowerek wskakujesz. Także jak to jest coś co kochasz to nawet z Rodziną to pogodzisz czy pracą zmianową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No wszystko prawda a co do tego co Elite pisze to tez chłop ma rację, teraz jak naprawde nie mam czasu przy budownie domu, weselu i pracy a zaraz kilka innych spraw sie wlaczy w to dopiero widze ze jednak silownia schodzi na drugi plan jezeli mam wybierać miedzy 2h z moja kobieta a silownia. Jasne ze znajde na to czas ale zawsze to sikownia byla najwaznjejsza. Zawsze sie przed tym bronilem teraz mam juz inne podejscie. Wystarczyl miesiac. Rodzina jednak najwazniejsza. Tyle ze to nie ma byc wymówka jak 90 procent kudzi mam rodzine to ch** nic nie moge. To lenistwo i brak zaradności
3
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaki testosteron na 1 cykl ?

Następny temat

Wspomaganie po 40..

WHEY premium