SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dmq92 - z parówy w kabana [BLOG]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177809

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
No to ma biceps też chętnie bym zobaczył. Obiecałeś teZ jakieś filmy z rozciągania
1

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Mam tak napięty grafik ze nie mam kiedy nagrac, budowa praca i wesele. W tym tym tyg musze zalatwic skrzynke z prądem na dzialce i zeby mi ja zainstalowali na juz choć maja rok czasu na to. Geodete zeby plan przygotowal i wymierzyl teren pod dom, zorientować sie czy brac piec na pelet czy pompe ciepla do podlogowki, spotkac sie z kierownikiem budowy omowic zmiany w projekcie i jak bedzie wspolraca wygladac. Zalatwic alkohol na wesele w jak najnizszej cenie i kilka innych tego typu spraw. Takze na ten moment odpada a to dopiero poczatek. papierologi jest tyle ze to szok. Na silownie wchodze robię swoje i zawijam.

A najgorsze jest to ze to wszystko zalatwia sie po kilka razy bo ciagle cos wyskakuje jakies niespodzianki i to taki jezdzdnie i zalatwianie w kolko. Misze tez cegle teraz kupic do 15 na przyklad bo jest podwyżka ceny cegly i bedzie cema rosla dalej. Ale nie mam bezpiecznego miejsca do skladowania wiec zostaje plac w hurtowni a tam max do wrzesnia mi moga trzymac. No to okazuje sie ze nie tylko fundamenty musze w tym roku postawic ale i ściany wiec odrazu trzeba zalatwiac firme ktora to zrobi, a jak sciany to i dach. No i ch** zaczyna sie zalatwianie dachowki itp. No grubo sie dzieje .
I te wszystkie pozwolenia. Masakra. A tu nie raz praca po 13h i caly dzoen wypada


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-04-09 09:41:39

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-04-09 09:42:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Oj na pewno. Ale chata będzie wlasna to i komfort życia zupełnie inny.


Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2019-04-09 09:44:23

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Obym konca dozyl
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29547 Napisanych postów 62941 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902582
Dorosłe życie a nie dziecinada treningi 7 posiłków dziennie i wszystko dopięte pod siłownie
Z czasem będzie tylko gorzej dzieci itp ale nie ma się co zrazac tylko robić swoje na tyle ile się da.nie trzeba być 100% albo nic żeby zrobić super formę!u mnie rok temu się udało całkiem fajnie a zobaczymy co w tym roku wyjdzie bo z wiekiem jakoś motywacja spada żeby walczyć do upadłego katujac się i glodzac dla każdego grama fatu mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29547 Napisanych postów 62941 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902582
dmq92
Obym konca dozyl


Nie dozyjesz bo zawsze jest coś do zrobienia naprawienia zmieniania w domu a jak jeszcze spora działka to już wogole.
Niekończąca się opowieść...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja wszystko robie na luzie i dlatego ze chce bez katowania. Mam czas terminy mnie nie gonia jeżeli chodzi o forme. Jak dojdą dzieci to juz bedzie luzik bo bedzie chata postawiona i po weselu. Inne rzeczy to pikus przy tym a cale zycie mieszkam na wsi i takie trudy zycia codziennego mnie nie przerażają jak czlowiek dobrze zorgsnizowany to nie ma problemu. Po prostu duzo naraz sobie wziekismy na głowę ale to kwestia roku max 1.5 i wiekszosc bedzie zamknięta.


Tyle ze w moim przypadku zeby to ogarniac to sen i zero alkoholu. Jedna rzecz z tych dwoch zawale i ch**a ogarniam


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-04-09 10:01:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Widzę przerabiamy ten sam temat. Ja chcę max jesienią przyszłego roku już mieszkać w domu. Zawsze mieszkałem w domu jednorodzinnym i chcę przy tym zostać.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Ja mam dom kupiony dzieci już sa, jedno odchowane. Nic tylko wbijać
2

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No to Robert powodzenia Ryba pozazdroscic aby sie tylko dalej ukladalo jak ma
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaki testosteron na 1 cykl ?

Następny temat

Wspomaganie po 40..

WHEY premium