SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rower dla kabana %-)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 442 Napisanych postów 1940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87464
Witam!
Sprawa wyglada tak: jaki bedzie dla mnie odpowiedni rower, jezdze na rowerze w ramach aero, poza tym lubie jezdzic
Moja waga 110 - 115, przy ok 180 wzrostu. Jaki rozmiar ramy bedzie dla mnie odpowiedni?
I jak wyglada sprawa z przednimi amorami, bo obawiam sie ze moga byc za miekkie.
I najwazniejsze: da sie kupic takie cudo do 1500 zł, może być używany?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19070
Kolegen o wadze równie słusznej jak Twoja a nawet i większej + - 120 kg zakupił takie cuś http://www.skapiec.pl/site/cat/2215/comp/432134  oczywiście amor został wymieniony na powietrznego bombera, reszta łącznie z kołami (bardzo ważny element przy tej wadze) wytrzymała roczny okres spokojnego użytkowania (nie wiem jak sprawa wygląda w tej chwili). Co do rozmiarów, myślę że rama 17'5 - 18'5 będzie odpowiednia.
Generalnie to w tej cenie będzie ciężko znaleźć nówkę, która wytrzyma tyle kg. z używkami też różnie bywa (trzeba wiedzieć co i jak żeby nie kupić wytłuczonego szrota)

Co do linka to nie jest żadna propozycja, jedynie przykład ;]

"życie idioty to nie bułka z masłem"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kaskada Szczecin Rugby zaprasza na treningi

Następny temat

MISTRZOSTWA ŚWIATA W DEAGU 27 sierpień - 4 wrzesień

Wheyvita