SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dmq92 - z parówy w kabana [BLOG]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177820

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ja myślem ze ze śląska jesteś jakoś KAto :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Opole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
dmq92
160 km 2h okolo



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-06-29 09:59:20


To Ty autobusem jedziesz
5

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Polskie drogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
MARIAN 17
ja myślem ze ze śląska jesteś jakoś KAto :D


Ino Śląsk Opolski, siłaaa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Siła i mocna sylwetka! Tobiasz coś wspomina, że musi góre nadrobić, bo nogi za duże- góra prezentuje się świetnie, szczególnie obręcz barkowa, nabicie klatki i łapy. Plecy faktycznie nieco odstają, ale to raczej wina słabego ich napinania, pozowania, mniej mankamentów umięśnienia. Nogi zayebiste, bez 2óch zdań. Ogólnie ciągły postęp- na żywo mam obraz sprzed 8 mies i zmiany są bardzo duże- tylko tak dalej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Dzięki, jutro cos skrobne bo umarlem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Czyli weszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
dmq92
Opole

Lech Roch Pawlak skorpion?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
TRENING U MARIANA


Udalo sie wpasc do Mariusza na trening czego od dawna chcialem, poznac sie i doj**ac do pieca Marian doj**al ja wymieklem po pierwszym cwiczeniu nie jestem przyzwyczajony do treningu do upadku i k***a sam sie z siebie smialem jak 2 cw robilem 3x mniejszym ciezarem jak Mariusz. Szok. No ale nie poddalem sie i polecialem na 100 procent swoich mozliwosci.(z chwilami zastanowienia co ja tu k***a robie on mnie zabije)

Mariusz mega gosc, taki jak sobie wyobrazalem. Dosc spokojny, myslacy, rozsadny, rozmowa z nim to czysta przyjemność. Jego swiatopoglad mocno pokrywa sie z moim, ma chlop marzenia i dazy do spelnienia i chwala Mu za to bo mozemy obserwowac jak nasz rodac z sukcesami staje na miedzynarodowych deskach i mam nadzieje ze w tym roku zobaczymy go znow w jeszcze lepszej formie. Na zywo robi mega wrazenie. Te 10 kg roznicy miedzy nami to przepasc. Szerokosc plecow i grubosc... ksztalt bicepsa, szerokosc uda, dwojka POSLAD. masakra.

Dostalem duzo informacji o sprawach gdzie pewności nie mialem, duzo wskazowek w pozowaniu i caaaalkiem inaczej to wyglada jak ktos pokaze jak sie ustawic.

Wiem teraz jeszcze bardziej gdzie sa moje slabe punkty, bede probowal dokonać zmian i wyciągnąć z tego jak najwiecej choc nie spodziewalem sie ze az tyle mi taki wyjazd da. No mega po prostu.


Wazne tez bylo dla mnie spotkanie z Czawajem mega gosciem, ktory kolejny raz swiecil arnoldowskimi proporcjami choc jak sam mowi brak troche masy. Ale poza tym k***a dla mnie mega. Bardzo ladna, estetyczna sylwetka i ciagle usmiechniety Czawaj dobry pakiet.


Tutaj kilka fotek z treningu













6
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaki testosteron na 1 cykl ?

Następny temat

Wspomaganie po 40..

WHEY premium