SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/agataq (pods.s.9, koniec s.53)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
bo dla Rudej robię foty w stringach coby... lepszy pogląd miała

a tu jakoś nie mam śmiałości




no i dzięki Ciotka, dopiero teraz widzę jaka byłam rozczochrana
Po zeszłorocznej fazie na podgolenia weszłam w fazę zapuszczania co przy moim skręcie będzie trwało... no tak! będzie trwało tyle samo co odchudzanie WIECZNOŚĆ

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-04-14 10:22:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
14.04.2013 niedziela wolne
miska: czysta
suple: vigor, tran, pokrzywa, babka płesznik, siemię lniane ( łyżka)
warzywa: papryka, rukola, rzodkiewki,

Nic się nie działo - wrzucam miskę dla porządku
Kanapki z pastą z tuńczyka i jajek i obiad rozbity na dwa.
Na kalorie w misce nie patrzeć bo się nie zgadzają. Źle dodałam chleb własnej roboty - wbiłam mu wartości poszczególne i liczyłam naiwnie że kalorie sobie sam przeliczy . Nie policzył :]


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6523
pięknie się tu kształtujesz!
Gratuluje i czekam na więcej :)

Redukuję:
http://www.sfd.pl/Redukcja_pumbka20-t925429.html#post3

"There are no shortcuts to any place worth going." - Beverly Sills

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7459
No fajna zmiana, gratuluje i ciśnij dalej! Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
15.04.2013 poniedziałek TRENING 7
miska: czysta
suple: vigor, tran, pokrzywa, babka płesznik, siemię lniane ( liczone)
warzywa: papryka, rukola, rzodkiewki, pomidor, ogórek

Miska smutna Trzeba było skombinować coś na szybko, bo sporo pracy było na biurku, więc policzyłam, wrzuciłam... i zabiłam w sobie ochotę na tuńczyka Być jednocześnie głodną i nie móc w siebie wcisnąć kolejnej łyżki przygotowanego jedzenia - tego dawno nie było



Trening - jestem zadowolona
Pierwszy raz robiłam go w rękawiczkach i... chyba jednak przerzuce się na te chwytaki za 40parę złotych. Rękawiczki mi nie leżą. W MC ciągle poprawiałam chwyt, jakoś nie czułam sztangi, rozpraszało mnie to. Przyciąganie drążka do klatki- niby takie proste a w tym zestawie sprawia mi największą trudność. Nie "czuję" pleców. Albo inaczej - ściągam łopatki, coś się dzieje, ale potrafię bardziej czuć... brzuch niż plecy :/ Bez sensu.
Wiosłowanie sztangielką - na 20kg zatrzymam się na dłużej, ale bardziej walczę z uchwytem a nie z ciężarem sztangielki. W sensie, że plecami jeszcze bym ze dwa powtórzenia zrobiła, ale dłoń mi wymięka. I tu też rękawiczki nie pomagają :/
Przyciąganie drążka wyciągu dolnego - tu wszystko w porządku i powoli do przodu.
Unoszenie ramion w opadzie - daje w kość
I biceps - przy tym ciężarze wychodzi już że lewą rękę mam słabszą od prawej o jakieś 4 powtórzenia :) Wpisałam ilość pod słabszą rękę. I rozumiem że pod nią ćwiczę żeby nie powiększać dysproporcji? W sensie że mocniejszą ręką robić tyle powtórzeń ile dała radę słabsza?
Aero było skrócone - za długo mi trenio się rozciągnął.





Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-04-16 08:39:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Agataq nic dziwnego że jesteś zadowolona - piękne wyniki!! Moja lewa tez jest o wiele słabsza - dziewczyny doradziły, żeby zaczynała od słabszej i robiła silniejszą tyle samo powtórzeń, ile lewą (słabiutką rączką) to samo robisz z nogami - zawsze zaczynasz od słabszej i to ona narzuca liczbę powtórzeń

I tak miska ładnie wygląda - ja to upiekę ziemniaki i indyczego cyca, i tak wcinam cały czas - ale mi to mega smakuje!! więc nie narzekam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Do wiosła jednorącz używałam pasków do MC jak mi chwyt puszczał, może warto 20zł w paski zainwestować i do MC będą i i do wiosła

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
a widzisz... na to nie wpadłam. Trzeba będzie kupić i spróbować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
16.04.2013 wtorek callanetcis
miska: czysta
suple: vigor, tran, pokrzywa, babka płesznik, siemię lniane ( łyżka liczona)
warzywa: kalafior, brokuł, marchewka, rukola, rzodkiewki

Miał być dzień z aerobami, ale po przedłużonej pracy dopadł mnie wielki niechciej i skończyło się callaneticsem wieczorem.



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy jak zaczac normalnie funkcjonowac

Następny temat

Zdetermninowana prosi o pomoc!

WHEY premium