SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/agataq (pods.s.9, koniec s.53)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
mleka nie przeskoczę - tak jak pisałam, produkty pełnotłuste powodują u mnie alergię skórną ( mała ale jednak nietolerancja laktozy). Przy półtłustych tych problemów nie mam.

Czekam na dostawę whey'a - wówczas albo dorzucę go do śniadania, albo do kolacji i ser z kolacji przerzucę do śniadania. O ile się nie okaże, że on też będzie powodował problemy - chociaż czytałam że nie powinien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
agataq
mleka nie przeskoczę - tak jak pisałam, produkty pełnotłuste powodują u mnie alergię skórną ( mała ale jednak nietolerancja laktozy). Przy półtłustych tych problemów nie mam.

Czekam na dostawę whey'a - wówczas albo dorzucę go do śniadania, albo do kolacji i ser z kolacji przerzucę do śniadania. O ile się nie okaże, że on też będzie powodował problemy - chociaż czytałam że nie powinien.


edit: Tu w kolacji mam tuńczyka akurat, ale z reguły jadam właśnie ser półtłusty na kolacyjkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
tylko, że laktoza to cukier a w produktach odtłuszczonych cukrów jest więcej a jak masz nietolerancje to nie lepiej całkowicie wywalić?

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
owszem ale akurat laktoza ucieka razem z tłuszczem. A przynajmniej tą informacją żyję ja i ta część mojego rodzeństwa, która ma podobny problem

W sumie - jak przyjdzie whey to z mleka spróbuję zrezygnować całkowicie. Dotąd jadłam owsiankę na wodzie, ale na wcześniejszy komentarz, że brakuje w śniadaniu białka dowaliłam tam mleko

Produkty fermentowane kefir/ser/jogurty a także maślanka i serwatka nigdy problematyczne nie były ( fermentacja niszczy cukry). W tym poście wyżej chodziło mi o to, że mam nadzieję że whey mnie nie uczuli


Zmieniony przez - agataq w dniu 2012-08-27 13:29:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Źródła białka dla Ladies:
-mięsa chude
-mięsa tłuste z umiarem
-Ryby tłuste
-jajka
-sery i twarogi (raz dziennie)

To już wiesz, że mleko nie jest źródłem białka

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
wczorajszy trening wykonany + parę ćwiczeń dodatkowych, poza tym rower

Już wiem, że muszę zabierać na siłownię długopis, bo nie wszędzie pamiętam, jakie było obciążenie a widzę w dziennikach, że dziewczyny notują


Plan na dziś
aeroby: rower, bieganie

Micha poprawiłam śniadanie



Do tego rano łykam omegi

Czytam i czytam artykuły podwieszone w regulaminie i podwieszane w podwieszanych i chyba zaczyna mi się robić mały mętlik w głowie.

mam dorzucać tłuszcze do każdego posiłku/ ale już w podstawach układania diety przez Moralesa stoi też, że nie dotyczy to posiłków okołotreningowych Trzymam się póki co informacji, że początkujący nie mają rozgraniczać posiłków na przed i potreningowe i mam się tym nie przejmować?

olej lniany - polecane źródło tłuszczu, co jako grupie krwi A mi się spodobało bo dotąd go stosowałam. Ale już gdzieś indziej znalazłam informację ze strony Obliques, że raczej nie zaleca się go gruszkom. Owszem - tyję w pierwszej kolejności dołem, ale patrząc w lustro nie widzę u siebie drobnej góry i odnoszę wrażenie że jestem utytą klepsydrą a nie gruchą...zresztą zwał jak zwał... Nie mogę się doszukać w internecie niczego o powodach tego niezalecania. Czy ktoś wie? Bo jak trzeba będzie, to trudno, skończę butlę i się przerzucę.






Zmieniony przez - agataq w dniu 2012-08-28 10:04:03

Zmieniony przez - agataq w dniu 2012-08-28 10:04:35

Zmieniony przez - agataq w dniu 2012-08-28 13:51:29




Zmieniony przez - agataq w dniu 2012-08-29 12:00:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
Środa



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
nie ma znaczenia czy zjesz tłuszcze czy nie przed/po treningu
co do oleju lnianego odradzany jest gruszkom przez fito-estrogeny, a nadmiar hormonów nie jest zdrowy, wystarczająco już ich przyjmujemy przez otoczenie/produkty

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 276
Witam,

czy mogę prosić o pomoc ... od wczoraj zaczęłam prowadzić dziennik żywieniowy i nie umiem zmienić ilości Wszystko wprowadza mi się jako 100 g . Czegoś nie widzę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
wiesz co, edytuj to 100 g - jak na nie klikniesz to możesz z klawiatury wprowadzić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy jak zaczac normalnie funkcjonowac

Następny temat

Zdetermninowana prosi o pomoc!

WHEY premium