SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/agataq (pods.s.9, koniec s.53)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
29.01.2013 wtorek AEROBY

miska:czysto, ale baaardzo głodno
suple:tran, vigor, rutinoscorbin, (doszedł też modafen wieczorem)
warzywa: standard: kapusta, papryka, pomidory, ogórek, kiełki
trening: siłownia/bieżnia, max nachylenie, prędkość ok 5,1-5,4
czas 45 minut
tętno średnie ( mój pulsometr):168 / kcal: 471
potem ok 10 minut rozciągania

Dobry dzień ale wczoraj dość optymistycznie napisałam o lekkich zakwasach. Wedle południa mięśnie pleców i ud dały się mocno odczuć. Trwa to do dziś









Aaa, i jeszcze a propos suwnicy... jak liczycie sobie ciężar? W tabelce pisałam to, co miałam w sztabkach. Ale wczoraj się dowiedziałam na siłowni, że sama platforma to 30kg, więc cisłam 80 a nie 50 ?


Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-01-30 09:49:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Ładnie Agataq na bieżni zasuwałaś nie padłaś ze zmęczenia? Ze mnie to pot się leje i pod koniec to ledwo czuję nugi i doopsko

co do suwnicy to zapisuje zawsze to co na sztabkach nawet nie wiedziałam że są dodatkowe kg....

Zmieniony przez - Mali w dniu 2013-01-30 09:56:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
pewnie że padam...dlatego było 45 min a nie godzina... Mi chyba po tym bieganiu do półmaratonu udaje się w ogóle utrzymać w takim czasie takie tętno bez zawału A doopsko, owszem...pośladki dziś klują przy każdej próbie wstania zza biurka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
30.01.2013 środa WOLNE
miska - czysta, ale masakrycznie byłam głodna. Smętnie gryzłam kapustę między obiadem a kolacją. Od września pierwszy raz mnie aż tak nerwowo ssało.
warzywa: kapusta pekińska, rzeżucha, papryka, pomidory, ogórek.
suple: vigor, tran, rutinoscorbin, pokrzywa,

od treningu wolne. Trzymam się tych dwóch dni wolnego w tygodniu - środy i niedziele. Czyli 3 treningi siłowe, 2 dni z aerobami, 2 wolne. Jeśli na moim mizernym poziomie mogę z tej wolnej środy zrezygnować na rzecz aerobów - to proszę o potwierdzanie.






Aaa... dziś jestem już po śniadaniu (6.30) , mamy 9.30 a mnie już ssie niesamowicie. Masakra jakaś. Zaraz wciągnę banana przewidzianego na znacznie później albo część drugiego śniadania. Ale się dzień zapowiada

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-01-31 09:31:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
31.01.2013 czwartek SIŁOWNIA
miska: czysta, ale było ciężko, drugi dzień z rzędu ssało mnie od rana.
suple: vigor, tran, cynamon do śniadania, pokrzywa pita w ciągu dnia
warzywa - raz kontrolnie poważyłam, ile tego wychodzi







Komentarz do treningu:
Ogólnie oba zestawy, które teraz Ruda mi podrzuciła ciorają niesamowicie
Ostatnio podeszłam "optymistycznie" i teraz też przegięłam.
push-press - jest ok, mam skok co 5 kg, a że w ostatnim zestawie miałam pp z przysiadem i wiem, że utknęłam na 32kg to tu podzieliłam tak serie by 32 było w ostatniej. Wyszło że może niepotrzebnie. Czuję, że gdybym zaczęła niżej, od 12 kg zamiast 2x22, to albo skończyłabym 32kg w pełnej ilości powtórzeń, albo nawet porwałabym się na kilka powtórzeń z 37kg. A tak, to... były zawroty głowy, ale też lekki niedosyt.
przysiad przedni - źle rozplanowałam ciężar, niedoceniłam bułgara. Następnym razem będę mądrzejsza
bułgarski - " to tak jak wykrok,ale na jednej nodze" powiedział trener... Skoro więc w wykroku miałam nawet 32 kg, to...porwałam się na 20kg (2x10) Duuży błąd. Zeszłam do 12(2x6), w końcu do 8 ( 2x4), co po pierwszej serii z 20kg i tak mnie ściorało... Siedziałam kilka minut by dojść do siebie. Zacznę od 8kg następnym razem, może nawet od 6.

Zamiast allachów zrobiłam przyciąganie kolan w zwisie na drabince. Nie dopchałam się do wyciągu było 3 gości przede mną w kolejce.

Ogólnie jestem zadowolona - podobają mi się oba zestawy, krótkie ale mocno męczące. Przedobrzyłam.

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-02-01 10:01:53

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-02-01 10:02:45

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-02-01 10:15:45

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-02-01 10:16:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Ooooooooooo Agataq piękne ciężary w push press!!

Nieźle zaczęłać z bułgarem ale lepiej zacząć od mniejszego ciężaru - ja jadę od 6 do 13kg i w 4. serii umieram! ledwo co stoję na nogach - chwieję się, nogi trzęsą się jak galareta!!

Powodzenia!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
Bułgar to była życiowa pomyłka...biorąc 2 sztangielki po 10 myślałam że już schodzę z ciężarem Dałam ciała po prostu. Więcej się nie powtórzy... chociaż... z drugiej strony... Wiesz, w sumie już wiem że ze sztangielkami 2x10 da się to zrobić Złamałam barierę zanim do niej doszłam haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 710 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35348
Ładnie idzie :)

Zmieniony przez - Marta693 w dniu 2013-02-02 14:21:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy jak zaczac normalnie funkcjonowac

Następny temat

Zdetermninowana prosi o pomoc!

WHEY premium