SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/agataq (pods.s.9, koniec s.53)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
16.07 wtorek AERO
suplementy: tran, castangus, pokrzywa, kefir liczony jako mleko

jadłospis: kcal1612,70 b126,08 w150,87 t55,65
1 placek owsiany z owocami +kefir
2/3/4 - zapiekanka z kaszy pęczak/indyka/jajec/warzyw
dobre wyszło a z racji skrócenia czasu w kuchni pewnie będzie częściej

Trenio: 6km na wioślarzu: 2km/45 sek przerwy/1,5km/30sek/1,5km/45 sek/1km Razem: 38 minut

walnę edita, bo nic się nie działo, szkoda posta

17.07 środa WOLNE
suplementy: tran, castangus, kefir z tybetańskiego liczony jako mleko (w pokrzywie przerwa)

jadłospis: kcal 1622,95 b125,59 w148,50 t55,71
1 placek owsiany z porzeczkami i kefirek
2 kanapka z masłem, szynką wiejską suszoną i warzywami
3 i 4 gulasz z indyka z kaszą gryczaną + surówka
5 kanapka z tuńczykiem i warzywami

Miska czysta, ale niedojedzona
ta miska to zaplanowana wizja, ile z tego org przyswoił trudno wyczuć, bo od obiadu do wieczora walczyłam z zatruciem. Coś nie siadło - nie wiem, może zapomniałam umyć pomidory . Walkę na siłowni zamieniłam na walkę z miską.

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-07-18 08:09:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
18.07 czwartek TRENIO
suplementy: tran, castangus, kefir z tybetańskiego liczony jako mleko (w pokrzywie przerwa 2 dzień, co od razu widzę w obwodzie)

jadłospis: kcal 1667,70 b125,16 w155,80 t53,02
1) placek owsiany z owocami i kefir
2) kanapki z szynką wiejską suszoną i jajo na miękko
3 i 4 schab, fasola czerwona i kasza gryczana "na meksykańsko"
5) kanapka z jajem sadzonym

Po wczorajszych kłopotach żołądkowych dziś dzień na ssaniu

Filmiki lecą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
Dzisiejszą wypiskę sponsoruje zespół

class="link" target="_blank">White Lies


19.07 piątek TRENIO
suplementy: tran, castangus, kefir z tybetańskiego liczony jako mleko (w pokrzywie przerwa do końca tygodnia)

jadłospis: kcal1683,10 b128,27 w146,24 t61,06
1) placek owsiany z owocami i kefir
2) kanapka z jajkiem
3 i 4 morszczuk ryż i bób (liczony)
5) kanapka z jajem sadzonym

trenio


Trening szedł ciężko
Nie dość, że masa ludzi opóźniała serie i tylko przysiad zrobiłam z założonymi przerwami, to zmiany w treningu tez dały popalić. Wypady bez obciążenia, ale dalej, pilnując by nie dotknąć kolanem - czułam dupsko i pilnowałam tego uczucia Wznosy na piłce nie są proste. Poćwiczę to jeszcze w domu na pożyczonej piłce



20.07 sobota aktywne wolne
suplementy: tran, castangus, kefir z tybetańskiego liczony jako mleko (w pokrzywie przerwa do końca tygodnia)

jadłospis: kcal1453,00 b132,48 w105,54 t53,57
1) placek owsiany z owocami i kefir
2) bób z masełkiem i kromalek do tego
3) filety i chlebek na grillu,

senny dzień - po porannym spacerze z psem padłam i wstałam koło 15.
Grill udany, a jako zadeklarowany kierowca nie byłam zbytnio wodzona na pokuszenie. Miska trochę rozjechana, ale miałam policznone mięcho na grilla a zapomniałam o węglach i profilaktycznie nie jadłam



21.07 niedziela aktywne wolne
suplementy: tran, castangus, kefir z tybetańskiego liczony jako mleko (w pokrzywie przerwa do końca tygodnia)

jadłospis: kcal1653,20 b112,92 w130,13 t72,09
1) jajecznica z jajka i dwóch białek (pieczarki, cebulka, kiełki) plus kromka żytniego
2) karkówka z młodymi ziemniakami i bobem
3 i 4 makaron pełnoziarnisty zapiekany z mieloną szynką w cukinii

Znowu dziwny dzień - śpię jak suseł a zasypiam w locie.
Łażenie z psem zakończone kimaniem nad rzeką. Potem dosypianie w domu.



Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-07-22 08:54:16

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-07-22 08:55:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
22.07 poniedziałek TRENIO
suplementy: tran, castangus, kefir z tybetańskiego liczony jako mleko, pokrzywa

jadłospis: kcal 1743,50 b133,80 w155,90 t60,40
1) placek owsiany z owocami i kefir
2) sałatka ze śledziem i czerwoną fasolą plus kromalek
3 i 4 "gulasz" z kaszy, schabu, cukinii i innych warzywek
5) powtórka z sałatką

Trenio:
Uroczyście oświadczam, że zrobiono mnie w konia dzięki czemu na skosie wzięłam 40kg. Raz sama, drugi raz z delikatną pomocą.



Polecą poprawione filmiki


Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-07-23 09:37:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
23.07 wtorek wolne
suplementy: tran, kefir z tybetańskiego liczony jako mleko, pokrzywa

jadłospis: kcal 1716,45 b129,11 w152,52 t62,26
1) placek owsiany z owocami i kefir
2) sałatka ze śledziem i czerwoną fasolą plus kromalek
3 i 4 "gulasz" z kuraka, ryżu i warzywek z curry
5) kanapka ze schabem pieczonym

Nietreningowo bo raz: z rana mnie łapska skłuli oba, a na dodatek jeszcze dłoń i nie dość że wszystko siwe to obolałe i mnie zniechęciło. Dwa: po pracy padłam jak kawka a wstałam z jakimś pokurczem w plecach takim, że oddech ciężko było wziąć głębszy i mnie się już całkiem odechciało.

ruchu tyle co z psem

A uzyskane wyniki: morfologia wszystko w normie, jedynie jakieś granulocyty kwasochłonne poniżej. Mam wynik 1 przy normie 2-4. Cholesterol,bilirubina, aspat,alat i glukoza w normie.
Tsh 3,41 przy normie od 0.27 do 4,70. Poprzedni wynik z listopada miałam powyżej 4. Czyli tendencja dobra, spadło mi.

Człowiek Suchar zdrów jak Ryba...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
cze Agataq a miałaś badaną dokładniej tarczycę? Brałaś coś na to tsh? Tak z ciekawości pytam, bo ja miałam wynik 3,48 i dostałam wczoraj właśnie skierowanie do endokrynologa, i nawet na skierowaniu mam napisane podejrzenie o guzki tarczycowe na wyrost trochę ale żeby zrobili też usg.. Ale ja się nie znam, może po prostu na taką lekarkę trafiłam bo mnie wzięła w obroty i jeszcze płukanie nerek robi i jeszcze jakieś inne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
Wiesz co, zrobiłam jeszcze anty TPO na własne życzenie i też wyszło ok. Dziwna sprawa z tymi wynikami. Laboratorium nic dziwnego nie widzi. Lekarka również. A od "znajomych i przyjaciół" z każdej strony słyszę że źle i że za wysoko. Chyba dla własnej świętej zdrowotności zrujnuję się na konsultację prywatną u endokrynologa. Aczkolwiek myśl że "człowiek suchar zdrów jak ryba" bardzo mi się podoba :) Odezwę się do Ciebie priv jeszcze bo to tsh "tak na oko" niewiele się nam różni.


Aaaa, a spadło samo na diecie sfd.
Zawsze miałam 4 lub lekko powyżej, pierwszy raz w życiu mam "tak niski" wynik :)

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-07-24 16:08:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
agataq
Wiesz co, zrobiłam jeszcze anty TPO na własne życzenie i też wyszło ok. Dziwna sprawa z tymi wynikami. Laboratorium nic dziwnego nie widzi. Lekarka również. A od "znajomych i przyjaciół" z każdej strony słyszę że źle i że za wysoko. Chyba dla własnej świętej zdrowotności zrujnuję się na konsultację prywatną u endokrynologa. Aczkolwiek myśl że "człowiek suchar zdrów jak ryba" bardzo mi się podoba :) Odezwę się do Ciebie priv jeszcze bo to tsh "tak na oko" niewiele się nam różni.


Aaaa, a spadło samo na diecie sfd.
Zawsze miałam 4 lub lekko powyżej, pierwszy raz w życiu mam "tak niski" wynik :)

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-07-24 16:08:18


ciao sucharku :) pospamię Ci nieco ( najwyżej mi z okrucha lutniesz )

z tymi "znajomymi znajomych Twoich przyjaciół" to ja bym uważała. Żyjemy w kraju, gdzie każdy ( a przynajmniej spora większość ) jest specjalistą w każdej choćby nie wiem jak wyspecjalizowanej dziedzinie, każdy doradza ( jak ja teraz ;P ) bez zastanowienia się na konsekwencjami swojego doradztwa... wielokrotnie znajomi znajdują dziesiątki patentów / mądrości ludowych na wszelakie problemy ludzkości...a jeśli już w grę wchodzą kwestie zdrowotne to większość ma przecież wiedzę, umiejętności i intuicję Dr.House'a, całej ekipy z Leśnej Góry i Googli razem wziętych...


tak czy inaczej jeśli odczuwasz potrzebę - dodatkowo przebadać się nigdy nie zaszkodzi

byle by nie dać się zwariować

Zmieniony przez - CiociaSamoZlo w dniu 2013-07-25 07:35:22

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
Ciocia, dlatego trzymam się póki co myśli że Człowiek Suchar zdrów jak ryba.

Intuicja jednak coś podpowiada, że nie będzie tak różowo.
Problem w tym, że mój dotychczasowy gin nic złego we mnie nie widzi i twierdzi że wsio ok. Rodzinna nic nie widzi i uważa że wsio ok.
A mi z pomiaru temperatur cykl wychodzi bezowulacyjny.
Gina więc już zmieniłam, ale chce iść do niego z tyloma informacjami, ile mogę nazbierać sama w ciągu najbliższego miesiąca. Bo kolejnej wędrówki od gabinetu do gabinetu nie zniesę...



24.07 sroda wolne
suplementy: tran, kefir z tybetańskiego liczony jako mleko,

jadłospis: kcal 1740,00 b136,55 w148,20 t61,02
smutna miska bo rano ze zgrozą zauważyłam brak płatków
1) kanapki z masłem i schabem pieczonym
2) kanapki z jajkiem
3 i 4 "gulasz" z kuraka, kaszy i warzywek tym razem na prowansalsko
5) i znowu kanapka z jajem

bez siłowni i intensywnego aero bo dalej mnie blokowały plecy przy oddechu. Ale rozmasowałam to wieczorem i dziś jakby lepiej. Głowa nie boli - trzy treningi siłowe w tym tyg będą. W tym jeden z katem

ale żeby nie było siedzenia w domu, to spacery dwa po ok 6km były.
Wewnętrzny wkoorw i stres coraz większy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy jak zaczac normalnie funkcjonowac

Następny temat

Zdetermninowana prosi o pomoc!

WHEY premium