SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AllNutrition - Dymitr Zasada - DEBIUTY 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 463546

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
siłka kompletna, wszystkie partie da się zrobić. Świetna jest, co ja bym dał za taką :D. Byle by mi się nikt między nogami nie przeplatał..
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
19szymon62 - plan na nogi bedzie jutro wklejony, bo jutro je trenuje na jednej sesji cale uda.

Marian kurde nie mam planow, a suwnica budowana z ojcem wytrzymala maszyna, lacznie z osobami ktore siedzialy na gorze - bralem ok 600kg na wypychanie i sie nie rozpadla starym dywanem obita jak widac na foto, ale sprawuje sie dobrze

Gienus, niby spoko ale klopot duzy. Bo w lecie klimy nie ma, a ze to strych to mam ok 35stopni non stop. A w zimie jaka temp na zewnatrz taka na silce, napalic w piecu to 2h schodzi a i tak cwiczyc trzeba zamrozonymi sztangami itd ale ogolnie to dobrze sie tam czuje , wszedzie dobrze ale w domu najlepiej


Zmieniony przez - CienkiGosciu w dniu 2015-08-03 09:14:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no inic wiecej nie potrzeba warzne by sie sprzet sprawdzał, jatez mam większosc sprzętu samoróbki, drazek, porecze, wyciągi

ale kurde na takie rarytasy to chyba nie mam miejsca, na suwnicy cwiczyłem dwa razy w zycu tylko ;-(
i wetedy nogi tak poczułem ze szok, dobry bodziec był;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
rkarpinski
RPS1990

Chcesz powiedzieć, że taką monotonną i jałową dietę masz codziennie ?


Chcesz powiedzieć, że będziesz zadawał wciąż idiotyczne pytania nic nie wnoszące do tematu?


Faktycznie - moje pierwsze pytanie dotyczące tego, czy do takiej wagi doszedł bez farmakologii było nie na miejscu, bo każdy kto trenuje (w tym ja) wie ile kg masy mięśniowej da się zbudować w ileśtam lat, natomiast co do drugiego pytania dotyczącego tego czy autor ma na codzień tak monotonną dietę, to było ono jak najbardziej na miejscu, ponieważ mimo, że mam na siłowni połowę tego stażu treningowego co autor tematu, to jednak dietę mam o wiele bardziej urozmaiconą.
Poza tym gdyby to drugie pytanie było idiotyczne, to autor tematu na pewno by nie raczył na nie odpowiedzieć, a jak wiadomo odpowiedział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Cieszę się, że doszedłeś do takiego wniosku. Miłego śledzenia dziennika.
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Po obliczeniach wyszło mi ,że masz 3600kcal i startujesz z masą? Do ilu kcal będziesz dochodził na masie? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
pierwsza siłownia na jakiej miałem okazji bawić się w przerzucanie ciężarów tak właśnie wyglądała, do dziś czuję do niej sentyment - co raz bardziej myślę o kupnie sprzetu i kompletowaniu własnej siłowni , niż trenowanie w klubach
Szacunek ogromny za to, jaką sylwetkę zbudowałeś mając ograniczone jakby nie było możiwości ze sprzętem - no i warunkami tzn pogodą, wiem jak to jest trenować na strychu , u mnie akurat temp sięgała w lato 40 paru stopni i czasami nie dało się wysiedzieć dłużej niż kilkanaście minut

Masz mega potencjał, z zainteresowaniem będę śledził dziennik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bede sledzil, sylwetka kozak :D Powodzenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
widać, że Cienki i masować trzeba powodzenia w przygotowaniach. będzie moc na debiutach

siłownia bajka. własna najlepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
Siłka kompletna, własnoręcznie zrobiona - To się chwali ! Polak Potrafi ! :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SOPOT 2015

Następny temat

Paweł Jankowski - Przygotowania do MP debiuty 2016

WHEY premium