SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AllNutrition - Dymitr Zasada - DEBIUTY 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 463906

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Diablica:)
pajaczeq
Diablica:)
Prawdziwy mężczyzna dziarę musi mieć! Jest spoko


Proszę nie pisz takich rzeczy bo i bez tego mi czarne myśli chodzą po głowie :D


Nie zastanawiaj się tylko dziabaj, miej jaja



Hehe ostatnio znów czuję że je mam ale nie napiszę dlaczego bo dostanę drugą naganę w tym dzienniku XD

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870983
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
prz1993
Też za rok robię, jak już skończę starty na jakiś czas


Na tobie Przemo obojętnie co skrobniesz będzie dobrze wyglądało
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870983
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
pajaczeq
Diablica:)
pajaczeq
Diablica:)
Prawdziwy mężczyzna dziarę musi mieć! Jest spoko


Proszę nie pisz takich rzeczy bo i bez tego mi czarne myśli chodzą po głowie :D


Nie zastanawiaj się tylko dziabaj, miej jaja



Hehe ostatnio znów czuję że je mam ale nie napiszę dlaczego bo dostanę drugą naganę w tym dzienniku XD


Hahaha dobra nie wnikajmy w takie szczegóły Powiedzmy, że ci wierzę
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
vvv
W sumie to cały się na zielono wytatuluj bo sylwetka Hulka już jest.

Pękłem ze śmiechu
2

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10662 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
prz1993
Też za rok robię, jak już skończę starty na jakiś czas


Przemo co planujesz i gdzie dziabnac?

tez jeszcze jedna mi się marzy ale to nie teraz jeszcze;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Siema

robertjudi - tu jest klopot, bo ominal mnie jeden trening z planu - dzisiejszy. Od pon nak***iam hardkorowo

vvv - to moze za jakies 15lat jak podrosne bo poki co to chyba jakis mini tlusty jamnik by byl ze mnie co najwyzej


keystone69 - to robil taki kolega co jezdzi na najwieksze w europie imprezy branzowe, tam sie wystawia itd.. rzadko w sumie robi cos w PL bo najwiecej pracuje w DE

pajaczeq - dlatego na szyi zrobilem - zeby nie przeszkadzalo w ocenie miesni. Zasadniczo mam i tych miesni mam tak malo ze nie bardzo bedzie co tam oceniac takze spoko




Dieta 11.09.2015
1. 140g płatków owsianych górskich + 600ml mleka + 60g ananasa + 35g rodzynek + 45g izolatu
2. 100g ryżu basmati + 250g piersi z kurczaka + 30g oleju slonecznikowego [do smazenia ] + warzywa
3. 100g ryżu basmati + 250g piersi z kurczaka + 30g oleju slonecznikowego [do smazenia ] + warzywa
4. 100g makaronu spaghetti + 250g mielonego z szynki + 30g oleju slonecznikowego [do smazenia ] + sos bolonski
5. 100g wafli ryzowych + 250g chudego twarogu + 30g masła orzechowego


Co zauwazylem - jak przechodze na takie 'czystsze' zarcie - apetyt od razu mi rosnie. Kura z ryzem strasznie szybko przeze mnie przechodzi.
Maly zastoj - waga dalej ok 112kg na czczo, jutro mam nadzieje ze uda mi sie spotkac z opiekunami i od pon polecimy dalszym planem zeby byl ciagly progres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5431 Napisanych postów 15461 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388717
jak na takiego konia to malo wegla

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Idę o zakład, że mimo tej wagi w miejscu progres i tak jest i będzie. Po co nabijać więcej kg kiedy można to fajnie ubić i między redu a okresem masowym będzie może z 10kg. Redukcja pod start powinna u Ciebie pójść bardzo gładko i sprawnie. Pozdrawiam ;)


Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2015-09-12 06:50:29
3

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SOPOT 2015

Następny temat

Paweł Jankowski - Przygotowania do MP debiuty 2016

WHEY premium