SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AllNutrition - Dymitr Zasada - DEBIUTY 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 463027

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 537 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4291
Chapeau bas!
1

DT: Po pełnej redukcji
Cel: Reverse i powolne wbijanie mięcha.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_PoGGromca,_czyli_historia_chłopca_z_węglem_zamiast_zapałek-t1087550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
nakrecaj wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Jesteś po postu prze kozak :D Masz na sobie tyle mięsa że cała wioska w Afryce by na Tobie przeżyła miesiąc :D Sprawiasz wrażenie gościa którego po prostu nie da się nie lubić :) Masz duży dystans do siebie i tego wszystkiego co otacza ten sport to ostatnio rzadko się zdarza :) Naprawdę jest konkret !
1

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Cienki zanim wystartuje już będzie gwiazdą Debiutów - presja w Gdańsku będzie mega duża, nie może być lipy:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
spróbował by nie.. :D znowu będę godzine bitą stał w kolejce żeby wejść na hale..
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
debiut Cienkiego tak samo wyczekiwany jak kiedyś Burdzego i Piekarza 2 lata wstecz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Mialem tego filmiku nie wrzucac ale moja Kochana mnie namowila
moze i dobrze, bo kilku osobom sie to spodobalo - dzieki za komenty jak sie spodobalo to cos tam z czasem sie jeszcze nagra - ale ogolnie to raczej wstydliwy koles ze mnie takze

luki77 - ale do Burdzego czy Piekarza mi daaaaleko


Bull - lipy byc nie moze, dlatego znow na caly dzis dzien naszykowane posilki,nizej foto a co do Debiutow - moja dziewczyna mi bardzo pomaga, trenerzy pomagaja, SFD / AllNutrition pomaga, bardzo wielu uzytkownikow forum pomaga tez tym, ze sie tu wpisuja wiec z mojej strony dam z siebie wszystko, a jak wyjdzie i co na to sedziowie - zobaczymy





a dzis ze smakolykow mialem az tyle pysznosci:

az 15g masla orzechowego


WCZORAJ TJ. 04.11.2015 - DIETA

Aaaaaa z rana na czczo poszlo: All Nutrition BCAA Max Support 25g + All Nutrition Glutamine Recovery Amino 5g + 1g wit C.
Staram sie utrzymac kalorcznosc podobna kazdego dnia, z tego bedziemy wychodzic dalej.
Pod koniec miesiaca wycieczka do Sandow Śrem na ocene i ustalenie co robimy dalej






Zmieniony przez - CienkiGosciu w dniu 2015-11-05 00:33:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Może i daleko ci do nich , w tym momencie :) za 2,3 lata powiesz co innego
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
A KURDE, ZAPOMNIALEM NAPISAC ZEBYSCIE W HD OGLADALI TE WIDEO MOJE, BO W INNYM WYPADKU NIE WIDAC NIC TYLKO JAKIES OBŁE KSZTAŁTY w hd mniejszy wstyd co nie

Dobra znikam, bo o 02:45 musze wstac do pracy czyli za jakies dwie godzinki



Gienus - za 3lata to ja startuje na mister olimpja haha ale takie co sam zorganizuje z Wasza pomoca u mnie na silce w piecyku sie napali, k***a klimat lepszy bedzie niz w USA

edit: i moze na podium bym nawet stanal, ale to zalezy kto z SFD by przyjechal bo tu smokow, dzikow, bykow i roznego rodzaju mutantow nie brakuje


Zmieniony przez - CienkiGosciu w dniu 2015-11-05 00:41:30
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SOPOT 2015

Następny temat

Paweł Jankowski - Przygotowania do MP debiuty 2016

WHEY premium