SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AllNutrition - Dymitr Zasada - DEBIUTY 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 463855

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14346
Przed takim bykiem bym uciekał
Na prawdę kozak!


Zmieniony przez - seba435 w dniu 2015-10-17 10:24:27
1

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Siema

MARIAN 17 - zapamietam te slowa dzieki ze mi dobrze zyczysz kolego, ale teraz to ja Tobie musze kibicowac ! w Klodzku rzecz jasna bede kibicowal

cvfdbkz - 91 stary chvjek juz jestem a miesni mniej jak u tych niektorych juniorow naszych

Karpiu - ale mnie odmlodziles taki wiek jak jest wpisany w profilu

BzykuDG - dokladnie tak jak piszesz, dlatego do Klodzka wpadne pokibicowac aaaaaa no co do tego ze mnie nie widziales - myslisz ze dlaczego mam nick cienkigosciu? dlatego ze jestem cienki i nie zauwazalny


seba435 - ze przed jakim bykiem ? wkleil ktos jakies foto, cos mnie ominelo ? dzieki


Chlopaki motywujecie mnie zeby dawac z siebie wiecej dzis na treningu beda robione barki + triceps + brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Witam!
Ileż to lat minęło od czasu gdy tu ostatni raz pisałem, z 5 chyba
Ale forum śledzę, a od dłuższego czasu Twój temat CienkiGościu i muszę się wypowiedzieć!

Co tu dużo gadać- mega sylwetka, świetne normalne podejście do sportu i do życia, z humorem, bez napinki!
Serio kibicuje i trzymam kciuki za Twoje debiuty i dalszą karierę, a wiem, że z takim genem i motywacją stać Cię na bardzo dużo.

Widzę, że też ma pierdloca na punkcie nóg
U mnie na ścianie w pokoju (też ćwiczę w domu) wiszą obrazki z Platzem
No, ale nie oszukujmy się, Twoje nogi a czyjeś tam

Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336127
Dymek oprócz tego że jest cienki to jest jeszcze RównyGościu, celebryta na luzie:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Czawaj - siemka dzieki za wpiske i dobre zyczenia tez bym powiesil chetnie Platza na silowni ale nie mam zadnych plakatow z nim ale w telefonie mam duzo filmikow i na silce jak pale w piecu to ogladam


Bull - 'celebryta' mocne slowo hehe. Jaki jestem taki jestem [wiesniak], ale ciesze sie ze dosc sporo ludzi pozytywnie mnie ocenia



dobra, posilek zjedzony - dzis kulturystycznie czyli kura z ryzem





bialko wypite smak biala czekolada. k***a, smakuje normalnie jak biala czekolada z milki rozrobione w 300ml mleka 1.5%





no, trzeba powoli sie zbierac na silke - palic w piecu, bo mrozno nadal jest




Zmieniony przez - CienkiGosciu w dniu 2015-10-17 19:57:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Kilka dni temu pisałeś że bardzo ważne jest "dogrzewanie" stawów. Pobolewał mnie lewy bark, szczególnie przy wyciskaniu hantli w siadzie. Co ciekawe przy wyciskanie żołnierskim w ogóle. A że w siłowni w której ćwiczę jest raczej chłodno, nawet latem. Zazwyczaj ćwiczę w tank topie, ale dzisiaj na trening barków założyłem ciepłą bluzę i było całkiem spoko z barkiem.
Dzięki za dobrą radę
1

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Jak robiles zolnierskie to stales - wyzej jest cieplej
Siadales do wycisku hantli, wiadomo ze na dole zimne powietrze - i bolalo
Looo, udalo sie nawet komus pomoc przy okazji fajnie, ze ktos cos zyskal czytajac ten dzienniczek
Zdrowka kolego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Dymek, ja też nie mogłem znaleźć z nim plakatów więc wydrukowałem z neta co lepsze jakościowo zdjęcia,
zeskanowałem i powiększyłem, za antyrame i voila, są

Obczaj film z jego tourne po Anglii, ostra jazda z prostowaniem w 22:14 jest:




A co do ubierania się ciepło do treningu teraz, w te zimne już dni, to też odkryłem, że niebo a ziemia
w komfortowej i bezbolesnej pracy stawów przy założonej bluzie i długich dresach.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
ile razy w tygoniu cwiczysz silowo i w jakich godzinach masz posilki ? zwlaszcza ostatni przed snem ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Czawaj - fajny film, obejrze caly. ostra jazda z prostowaniem to byla juz tu, spocilem sie troche sory za dzwieki wydawane ale koorwa zmeczenie bylo takie ze juz nie dawalem rady i pompa mega bolesna







Streetz Killer - treningi ogolnie 4razy w tyg na silowni. Z posilkami jest baaaaaardzo roznie, specyfika pracy nie pozwala mi na regularne odzywianie...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SOPOT 2015

Następny temat

Paweł Jankowski - Przygotowania do MP debiuty 2016

WHEY premium