SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AllNutrition - Dymitr Zasada - DEBIUTY 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 463718

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nawijaj mnie tu co to za sosy z makaronem są :)
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
No to ta, yyy knorr fix brokulowo serowy i knorr fix pieczarkowy. Moze nazwy strasza ale na koniec dnia jak zawsze wkleje wypiske co zjadlem - zobaczysz ze malutko kcal ma taki sos wiec zdrowo jest aaaa no Ty to robisz najpierw mase, a pozniej mase wiec pewnie szukasz czegos mocno kalorycznego - TO JUZ NIE U MNIE PRZEZ DLUZSZY CZAS HAHA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Hahaha. Ja jestem GrubyGościu Ale na debiuty obiecałem ,ze żyła będzie
2

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Noo Dymek, klasa jak zawsze- nadrabiam zaległości w śledzeniu tematu
Pytałeś o udo Platza- mówią, że 86cm, przy jego wzroście lekko ponad 170cm
Kiedyś pisałem z Tomem maile, fenomenalny i sympatyczny gość, tak jak zresztą określa go cały światek kulturystyczny.
Oferuje prowadzenie na skype, odpłatne porady itp.

Tak patrze na te posiłki co wklejasz, a tu mnie 2 ostatnie dni grypa żołądkowa męczyła i zjazd z 4000kcal na suchary było koszmarem.
Dziś już lepiej, Ty się tam trzymaj zdrowo

Pozdro!


Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2015-11-05 11:35:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Tak jak pisali poprzednicy, Twój dystans do siebie jest mega. Aż od razu mi się śmiać chciało jak chłop Twojej postury robi krzesełko i w pewnym momencie mówi że jest przecież Cienkigościu
Na debiutach będzie kosa
1

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Karpiu - trzymam za slowo i mam nadzieje ze sie spotkamy w Gdansku 28lutego i powiem 'ło siet ale typ zrobiony'

Czawaj - siemka ponownie no tak wlasnie wyczytalem ze ok 86 mial udka Tom. No i raczej z filmow w ktorych mozna go zobaczyc - nawet tych aktualnych - wydaje sie byc tak jak mowisz sympatycznym gosciem. Ogladalem caly film ktory podeslales, niektore cwiczenia to bardzo dziwnie wykonywal ZDROWIEJ I NA SILKE

maxwell11 - no, ale przeciez jestem cienkigosciu to powiedziałem tylko prawde Debiuty to bedzie pierwszy start, ciezko powiedziec nawet jaka waga bedzie na weryfikacji - jeszcze troche i sie wszyscy obecni przekonamy co z tego wyjdzie hehe


Zmieniony przez - CienkiGosciu w dniu 2015-11-05 12:24:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Cienki, a co ma wyjść? Pozamiatasz, popraw tylko słabsze punkty, ukaż to wszystko dobrym pozowaniem i odtwórz film, który tu już wszyscy nakręcili- czyli zwycięstwo

O, to fajnie, że obejrzałeś, naprawdę warto, jego podejście- do motywacji, psychiki, ekspresja w głosie- kopie!
Wiele osób uważa, że Platz prezentował najbardziej intensywny i katorżniczy trening w historii, być może nawet za ostry, niepotrzebny, ale sam dobrze wiesz jaką satysfakcję daje człowiekowi dowalić do pieca na maksa, każdy z nas to wie
Szczególnie należy to wyróżnić jego słynne "positive failure", czyli walka do ostatniego udanego powtórzenia, kosztem techniki, następnie z pomocą partnera utrudnianie w podniesieniu ciężaru i przytrzymanie napięcia w fazie pozytywnej, jak tu:








A powoli zdrowieje, dziękuję! Tyle dobrze, że choróbsko wybrało okres regeneracji

Pozdro!


Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2015-11-05 12:52:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
o kurde, ta intensywnsoc przy dwójkach mi się podoba jutro to przetestuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Czawaj - nastepne ciekawe filmiki - dziekowa to na dwojki musze przetestowac

Ciekawe materialy - zawsze cos nowego mozna sprobowac na bicki to juz probowalem 3lata temu dzieki B50 bo mi polecil zebym zrobil taka akcje bolesne doswiadczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 185 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Apropo platza tutaj ciekawy i długi film w sam raz do cardio (na dwie sesje będzie). Trening z Hoffmanem przedstawia swoje podejście do treningu nóg oraz parę sztuczek.
http://clips.team-andro.com/watch/78ab2f06de12d410c1b8/lareport2014-teil-9-die-haxen-muessen-wachsen-zitat-david-doyouevensquat-rs-sexualhealing 
1

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SOPOT 2015

Następny temat

Paweł Jankowski - Przygotowania do MP debiuty 2016

WHEY premium