SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AllNutrition - Dymitr Zasada - DEBIUTY 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 463809

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
Grane byly lapki;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21594 Napisanych postów 30815 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
No takim świrem to nawet ja nie jestem żeby o 4 "spontanicznie" machnąć trening te pory treningu masz kosmiczne ale widać, że można i tak sądząc po Twoim progresie
1

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja strzelam, że czworki. Wkońcu 4 rano
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
O kurde niesamowite, zgadliscie prawie nie lapy cale tylko troche biceps trenowany i czworoboczny

Trening 01.12.2015:
Bicep
Uginanie stojac z uchwytem wyciagu dolnego 10kg - 5serii po 16powt na reke
Spider curl - 3serie po 10powt
Uginanie w oparciu o lawke skosna hantel 12.5kg - 4serie po 12powt na kazda reke i piata seria drop 12powt+8powt
Uginanie stojac gryf lamany 15kg - 2serie po 25powt

Czworoboczny
Szrugsy stojac drazek wyciagu dolnego 70kg - 10 serii po 16powt
Unoszenie ramion na boki lezac na lawce skos hantle 6kg - 5seri po 16powt


Trening tak wyszedl spontanicznie - ponadplanowo
Za to zakwasy na bickach i na czworobocznym mam juz takie ze looooooo, az przyjemnie bo obojetnie jak sie rusze to albo bola bice albo plecy

Zdjecie ze spider curl [to cwiczenie robilem w ogole tak na probe zeby sobie wyczuc ruch, mysle ze jak by dolozyc kg to fajnie bedzie wchodzilo ]




Pomiar bicepsa po treningu to tylko 49cm


Zmieniony przez - CienkiGosciu w dniu 2015-12-01 19:34:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 590 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11170
"Tylko 49 xd " dyplomatycznie :D
1

'It's not because of that, it's not because of money
Works in my blood and I kill 'cause I'm hungry'

-

'Pain demands to be felt'

-

'Where there is life - there is hope'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawdziwe zycie podobno zaczyna sie po 50tce %)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Nareszcie forum mi działa bez codziennej porcji motywacji z tego dziennika juz popadalem w depresję

Wieczorny EDIT:

Nie wiem jak u was ale ostatnio mi forum głownie służy do sprawdzania czy są nowe wpisy w tym dzienniku :D Wystarczy zerknąć do działu żeby zobaczyć jak wielką popularnością się cieszy i ile jest wyświetleń :) Dymitr to chodząca reklama a ludzi przyciąga tutaj na pewno jego niesamowita sylwetka ale przyciągają też na pewno inne rzeczy jak szczerość i nie udawanie niczego czym nie jest. Na pewno też duża dawka humoru i dystansu do tego sportu i siebie samego. Naprawdę jego nie trzeba reklamować i sami widzicie jaką się cieszy popularnością ze względu na swój charakter :) Po prostu prawdziwy Albańczyk nie jakiś podrabianiec :D bo jak ktoś próbuję coś udawać to mimo szczerych chęci ukrycia tego jest to widać straszliwie :) a człowiek który udaję kogoś kim nie jest, ma jakieś niecne zamiary bo musi coś ukrywać i przez to nikt takiej osoby nie lubi :D A Dymitr jaki jest każdy widzi niczego nie udaję ma do tego dystans i przez to każdy go lubi :D


Zmieniony przez - pajaczeq w dniu 2015-12-03 00:21:24
2

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2049
Odczuwam dokładnie to samo w stosunku do tego tematu. Śledzę go od samego początku i daje mi mega pozytywne nastawienie. Prosto i bez całej tej zbędnej otoczki ... Jak nie chce mi się iść na trening to przypominam sobie, że Cienki o 4.00 rano napierdziela sobie spontaniczne trening żeby spompować bicka :)
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SOPOT 2015

Następny temat

Paweł Jankowski - Przygotowania do MP debiuty 2016

WHEY premium