SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AllNutrition - Dymitr Zasada - DEBIUTY 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 462956

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Przmek, wcale tak nie jest - bynajmniej u mnie

Syla - od soboty idzie z tys kcal dziennie i wody praktycznie baaaardzo male ilosci - dlatego do Was przyjechalem taki ze tak powiem wyposzczony i plaski Z piciem jeszcze gorzej niz z jedzeniem - jak pije to nadrywam ta poduszke ktora sie wytworzyla w zebodole :-/ Jesc mozna starac sie jedna strona a pic nie Stomatolog mowi ze trzeba poczekac kilka dni zeby sie to zagoilo calkowicie - inaczej bedzie mega problem [miesiac jezdzenia co kilka dni na czyszczenie tego w gabinecie...]

Takze musze przezyc jeszcze kilka dni na glodzie, a pozniej nadrabiac straty
A z ryja mi j**ie okrutnie bo tam sa takie 'gnijace' skrzepy krwi i nawet tego wyplukac poki co nie moge

Najwazniejsze ze w sumie juz po sprawie, teraz tylko poczekac az sie japa zregeneruje i OGIEN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
ja p******e ja bym się bał pod taki ciężar wejsc Wariat jestes a co do fotek to nie ma sie co powtarzac, ale sie powtórze, klasa jak zwykle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
jak dla mnie te 670kg to duzo, ale zaraz Luki wjedzie tu i powie ze zrobi tone
zaraz mu napisze zeby sieknal wideo ile pojdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Haha , a ja sie cieszyłem jak tam wrzucałem 420kg
2

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
elo
zabek lepiej - a w sumie nie zab tylko to co po nim zostalo
wiec dzis juz cos w koncu zjem

na poczatek idzie w tej chwili:






Zmieniony przez - CienkiGosciu w dniu 2015-11-24 10:37:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
fajna poduszka pod plecy
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra wiadomość - nadrabiaj z jedzeniem bo pewnie trochę wygłodniałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217561
Na zdrowie!

Suwnica robi wrażenie, zresztą każdy filmik pozytywny i kopiący.
Ćwiczyłeś kiedyś na hack maszynie?
Pytam bo nieodłącznie kojarzy mi się ona z Platzem, który prezentował na niej 2 techniki siadania- z plecami przy oparciu oraz z oderwanymi biodrami, ruch przypominający syzyfki, teoretycznie mający wpływać na lepszą separację ud. Platz polecał to przed zawodami


?t=1m38s

Co do bicepsów- robiłeś kiedyś "drag curl"?
Słodkiewicz poleca, może pomogłaby w wyrobieniu szczytów?




Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Siemanko Czawaj
Moje filmiki robie sobie tak dla jaj, dlatego bzdety takie gadam hehe

Co do hack maszyny - mam, uzywam Robie na niej 'klasyczne siady' -wchodzi jak fronty, robilem tez te cwiczenia wg Platza - to z oderwanymi biodrami jest okrutnie ciezkie, ale palenia w udach nie czuc, za to cale sie trzesa podczas wykonywania cw

Dragkerlsy kiedys robilem - biceps przy tym doslownie plonie, ale czy to cwiczenie na szczyty? trzeba zbadac temat, bo to fajne cwiczenie jest

Dzieki za wpiske, jak zawsze cos ciekawego wnosisz do tematu
Nogi u mnie powolutku sie separuja, wychodza zyly itd., - w sumie to dziwne bo z istotnych zmian zostaly tylko dodane aeroby. Szukam cwiczen na glebsza separacje, nigdy nie wycialem sie na tyle zeby zobaczyc 'ksztalty' swoich ud - teraz chce to zrobic na prawde konkretnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SOPOT 2015

Następny temat

Paweł Jankowski - Przygotowania do MP debiuty 2016

WHEY premium