SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AllNutrition - Dymitr Zasada - DEBIUTY 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 463031

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Genow nie ma, ale sa suple. Mocne, mocniejsze, rozne

Na SPA bym poszedl, masaze i inne fajne tematy.. ale jestem biedakiem rehabilitacje mialem taka zwykla z klasycznym Heńkiem rehabilitantem, troche w domu sam sie poruszalem i tyle.
Jeszcze k***a wczoraj mi mandat 100zl dali za zle parkowanie. A sprawa taka ze 4lata w tym samym miejscu parkowalem i nigdy nic, kazdy tam parkowal. Zawisili nowy znak, nikt sie nie spodziewal i beng beng beng mandaty leca jak kule z kalasznikowa
Przemek - jak mnie na zywo zobaczysz to uwierzysz ze nie cwicze i nie mam diety, bo w realu wygladam tak okolo 100razy gorzej niz na zdjeciach/filmach. Rzeczywistosc da Ci rzeczywisty poglad na sprawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Dymek, czyli fotoszop działa w 100% ;)
Mogłeś nie przyjmować Mandatu ;) byśmy się inteligentnie odwołali :D
1

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Ja juz p******e sie z nimi uzerac czlowieka sie czepiaja caly czas, ciagle jakies sprawy do mnie maja, oskarzaja o nic niewinnego czlowieka czasem to mam ochote sobie sprawic taki sprzet jak masz w avatarze i cyknac pare fleszy



edit:
K2J56CAB - a teraz sewendejsy w ilosci sztuk trzy





Zmieniony przez - CienkiGosciu w dniu 2016-04-19 13:43:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Dla chcącego nic trudnego ;)
Załatwienie takiego sprzętu jest prostsze/szybsze od uzyskanie takiej sylwetki haha ;)
Te 7 days pewnie są podrobione, zrobione z ryżu czy kaszy jaglanej!!!!!
Nie wierzę ! ;P





Zmieniony przez - K2J56CAB w dniu 2016-04-19 13:47:26

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
P99 jest spoko ale i tak wolałbym glocka :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
pajaczeq
P99 jest spoko ale i tak wolałbym glocka :D


Glock ma "często" zacięcie podczas oddawania strzału.
Nie mniej stary peszelak (P64) najlepsza broń w jakichkolwiek pododdziałach ;)

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
K2J56CAB
pajaczeq
P99 jest spoko ale i tak wolałbym glocka :D


Glock ma "często" zacięcie podczas oddawania strzału.
Nie mniej stary peszelak (P64) najlepsza broń w jakichkolwiek pododdziałach ;)


Jak się dobrze wyczyści i przesmaruje to nie ma szansy na zacięcie :D wszystko od użytkownika zależy :D Mi się P99 nigdy nie zacięło :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Sam używam P99 i jestem mega zadowolony ;).
Dobra zmieniamy temat!

ps. nie wierzę w 7days ! :P


Zmieniony przez - K2J56CAB w dniu 2016-04-19 14:17:32

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
K2J56CAB
Sam używam P99 i jestem mega zadowolony ;).
Dobra zmieniamy temat!

ps. nie wierzę w 7days ! :P



Zmieniony przez - K2J56CAB w dniu 2016-04-19 14:17:32

Masz swojego własnego P99, czy używasz na strzelnicy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Co sie okazuje ze sami policjanci w tym dzienniku jak dobrze rozumuje


Bede musial nagrywac chyba vlogi jak zaczne trenowac i jesc zeby ludzie wierzyli
Uwaga, uwaga. Chyba pojde dzis na silownie zrobic jakis maly rozruch - z reszta lekarz kazal juz zaczac treningi ale ogolnie zeby bylo lezac itd., bez zbyt duzych obciazen na kregoslup.
Martwe ciagi, wioslowania - odpadaja calkowicie, w tym roku chyba w ogole tych cwiczen nie bede wykonywal.
Co pocwiczyc? Nogi na razie tez odstawie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SOPOT 2015

Następny temat

Paweł Jankowski - Przygotowania do MP debiuty 2016

WHEY premium