SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 7 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108037

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35795 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263130
Ja bym wszelkie tribulusy itd odpuścił.

Co do białka imo nie ma sensu przepłacać, wyjdzie na to samo a różnice jakie zuważysz to np inna rozpuszczalność lub lepsze smaki, choć niekoniecze droższe będzie zawsze smaczniejsze
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
w tym problem, ze nie ma badan ktore by powtierdzlay ze trib ma znaczacy wplyw na testa, nie liczac tych watpliwej obiektywności
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2059
No dobra a co z tą resztą - testosterolem, DAA, GH itp? Poza tym tak jak pisałem, nie oczekuję jakichś niesamowitych rezultatów tylko chcę przetestować na sobie. Może najsilniejszy steryd w świecie kulturystyki (placebo) swoje zrobi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
daa jeszcze mozna sprobowac, z tego co wymieniles, reszta to kit
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Jak już koniecznie chcesz na coś kasę wydać to imho ZMA możesz dokupić. Wspomoże regenerację, dostarczy niezbędnych minerałów, może i testosteron podniesie trochę jak masz zbyt niski. Generalnie jeśli masz braki tych minerałów to na pewno efekt będzie dobry. Dodatkowo dobry kompleks witamin + omega3.
Ja natomiast mam pytanie odnośnie tej beta alaniny. Dajecie to codziennie? Bo ja do tej pory dawałem tylko przed treningiem, a w DNT nie.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2059
No dobra kumple. Dzięki wielkie za pomoc, aż miło się skonsultować z kimś kto ma tak dużą wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Przyznam szczerze, że jestem bardzo podekscytowany tą beta alaniną bo jeszcze kilka lat temu czegoś takiego nie było a teraz każdy chwali jak by była lepsza od cyklu na teściu omce i dece .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
ryba266

Ja natomiast mam pytanie odnośnie beta alaniny. Dajecie to codziennie? Bo ja do tej pory dawałem tylko przed treningiem, a w DNT nie.

???

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Tak codziennie 5g

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2263
Siemka

Jak dawkować LIPOSIX ultra concentrate?
Tak jak pisze producent 2 x dziennie po tabletce? tyle że pisze rano na czczo i przed treningu, a jezeli trening jest rano? To wziasc przed treningiem jedną i po poludniu drugą ?
Dodam że pierwszy spalacz w życiu, ostatnie 5 tygodnii redukcji



Zmieniony przez - waceq w dniu 2015-08-25 17:33:39

Zmieniony przez - waceq w dniu 2015-08-25 17:34:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To daj przed treningiem rannym i po południu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ile brac kazeiny na noc ?

Następny temat

łączenie suplementów, problem

WHEY premium