SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam przygodę - Bikini Fitness

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 180192

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Anka_ - ja miałam okres z BMI 16 jedząc po 600-800 kcal dziennie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
A co do "głodzenia". Zanim w ogóle pierwszy raz miałam rozpisaną diete to jadłam dwa posiłki dziennie maks, z czego jeden to był MC Donald, a drugi to płatki Nesquik na śniadanie. Kaloryczność mogła się zgadzać w stosunku do tego co jest dziś, a podejrzewam, że było tego mniej niż obecnie. Pierwsza dieta rozpisana przez dietetyka i doznałam szoku - że muszę AŻ TYLE JEŚĆ. Ja czułam się obżarta i przeżarta na 1500kcal i nie umiałam tego w siebie wcisnąć. Dla mnie te ilości są duże i wystarczające, więc nie ma co dywagować W moim dzienniku nikt ani na jednej stronie nie przeczyta o tym, że chodzę głodna. Może dla osób, które przyzwyczajone są do min 2000kcal to katorga bla bla bla. Ale jw. KAŻDY ORGANIZM JEST INNY.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Ludzie, koniec sporów. Trener chyba wie co robi? Nie jestem jego pierwszą podopieczną, nikomu krzywdy nie zrobił. Ponadto jest to chyba jedyna osoba , której naprawdę ufam w kwestiach treningu i diety. Na zdrowie nie narzekam, to dzięki Adamowi wrócił mi okres.
ZAWSZE w okresie letnim jem mniej, bo tak mam i nic tego nie zmieni, być może mam to po mamie. Jak pisze Ania - każdy organizm jest inny. Niektórzy szybko tracą , a inni przybierają. Ja niestety należę do grupy , której idzie baaaaardzo wolno tracenie tk. tł. Stąd zapewne taka a nie inna dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
jurysdykcja
Anka_ - ja miałam okres z BMI 16 jedząc po 600-800 kcal dziennie...


no to nic tylko się cieszyć!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Anka_
A co do "głodzenia". Zanim w ogóle pierwszy raz miałam rozpisaną diete to jadłam dwa posiłki dziennie maks, z czego jeden to był MC Donald, a drugi to płatki Nesquik na śniadanie. Kaloryczność mogła się zgadzać w stosunku do tego co jest dziś, a podejrzewam, że było tego mniej niż obecnie. Pierwsza dieta rozpisana przez dietetyka i doznałam szoku - że muszę AŻ TYLE JEŚĆ. Ja czułam się obżarta i przeżarta na 1500kcal i nie umiałam tego w siebie wcisnąć. Dla mnie te ilości są duże i wystarczające, więc nie ma co dywagować W moim dzienniku nikt ani na jednej stronie nie przeczyta o tym, że chodzę głodna. Może dla osób, które przyzwyczajone są do min 2000kcal to katorga bla bla bla. Ale jw. KAŻDY ORGANIZM JEST INNY.


DOKŁADNIE !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Przepraszam, że się wtrącę ale chciałabym sprostować jedną rzecz

Posługiwanie się argumentem "odmienności każdego organizmu" jako usprawiedliwieniem głodówki jest nadużyciem niestety To, że nie czujecie głodu nie znaczy, że wasz "inny niż wszystkie" organizm nie potrzebuje paliwa, kalorii, budulca, makroskładników, mikroelementów, itp. Możecie nie wiedzieć i nie zdawać sobie sprawy jak działa ludzki organizm i czym jest odczucie głodu, do czego służy, jakie są jego odmiany i co za nim stoi, jak powstaje i co na to hormony. Młode jeszcze jesteście, więc na odczuwanie konsekwencji przyjdzie czas. Oby nie....

Życzę wam zdrowia bo ono najważniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Ale nikt tutaj nie pisze dlatego że chce Ci zrobić na złość ,tylko w głowie się nie mieści jak rujnujesz sobie zdrowie , a nikt na to nie zwraca uwagi. Kiedyś obudzisz się z ręką w nocniku i wtedy dopiero będzie płacz.

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52344
ale to jej sprawa? ma trenera, do niego bedzie kierowac pretensje w razie czego co nie zmienia faktu, że rozum swój każdy miec powinien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
A tak w ogóle - kcal i tak mam podobnie do mojej ostatniej rozpiski - wiec skąd ten dym?Jem bardziej zróżnicowanie , ćwiczę dla siebie , czuję się dobrze . Scena mnie nie interesuje, bynajmniej narazie. Mam aktualnie luźniejszy okres, siłownię 3 x w tygodniu , wiec nie potrzebuje az TYLU kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Już ja Cię tą sceną zainteresuje!!! haha
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MaxiMaxi a'ka Terror coś tam sobie ćwiczy

Następny temat

Może kiedyś... DT michalwezyk.

WHEY premium